i Je tanden zullen er maar gevoelig voor zijn. Wb Sensodyne tijdelijk extra voordelig bij Albert Heijn +20% gratis Sensodyne. De complete bescherming tegen pijn bij gevoelige tanden. Koude en zoete gerechten en drankjes kunnen een probleem zijn voor gevoelige tanden. Maar liefst 1 op de 3 volwassenen heeft bier last van. Gevoelige tanden? Gevoelige tanden ontstaan vaak door teruggetrokken tandvlees of omdat het glazuur afsbjt. Het onderliggende dentine wordt nu niet meer beschermd door tandvlees of glazuur. Elke slok of hap van iets kouds, warms, zoets of zuurs leidt dan tot een pijnscheut. Beschermende Sensodyne tandpasta Poetsen met Sensodyne tandpasta is een effectieve oplossing. De unieke samenstelling van Sensodyne zorgt voor een beschermend laagje rond de tandhalzen. Met als prettig gevolg dat gevoelige tanden snel tot het verleden behoren. Uiteraard bevat Sensodyne tandpasta verder alle ingredienten die nodig zijn voor een goede mondverzorging. Bovendien bevat Sensodyne F een speciaal ingredient dat helpt tandvleesproblemen te voorkomen. Speciale Sensodyne tandenborstel Sensodyne heeft een tandenborstel ontwik- keld speciaal voor de verzorging van gevoelige tanden. Deze borstel heeft standaard een extra borstelkop, zodat u de eerste borstelkop kunt vervangen zodra de haren gaan wijken. Zo Sensodyne F, Gel, Mint en 'zonder fluoride' tandpasta: Zie actieverpakking in de winkel voorkomt u schade aan uw tandhalzen. Boven dien corrigeert de flexibele hals een te hoge poetsdruk. Sensodyne Verzorgend mondwater Voor de aanvullende bescherming van gevoehge tanden is er Sensodyne Verzorgend mondwater, dat effectief werkt, vooral in com- binatie met Sensodyne tandpasta. Bovendien helpt Sensodyne mondwater tandvleesproblemen voorkomen. Vanzelf- sprekend heeft het verder alle eigen- schappen van een gewoon mondwater: het bevat fluoride tegen caries en verfrist de mond. Voor meer informatie kunt u gratis bellen met Stafford-Miller Nederland B.V., Haarlem, telefoon: 0800 - 0226809.

Allerhande | 1998 | | pagina 122