Zwevend tapijt Bestek in de vaatwasser Weelderiqe bolchrysantgn Frisse k Fruitvliegjes THUIS Verrassing na de vakantie A\et warm weer maakt de koelkast overuren, wat voor muffe luchtjes kan zorgen. Het scheelt wanneer u de binnenkant afneemt met water en een scheut azijn. AlIerHande Tip: Doe uw vakantiefoto's meteen in een fotomapje of een lijst, dan raken ze niet beduimeld. Verkrijgbaar bij de AH Fotoservice. et bestek dat u bij Albert Heijn kunt sparen, kan prima in de vaatwasmachine. Met deze aanwijzingen houdt u het mooi: gebruik niet te veel vaatwaspoeder houd de messen zoveel mogelijk gescheiden van de vorken en lepels spoel het bestek van tevoren voldoende af richt lepels, vorken en meslemmeten altijd naar boven plaats het edelmetalen bestek niet tegelijk in de vaatwasser met andere producten van staal. Speciaal voor het verzilverde bestek geldt: gebruik een vaatwasreinigings- middel in poedervorm reinig het bestek apart en laat het drogen met de vaatwasser open volg de instructies van de vaatwasmachinefabrikant, in het bijzonder bij het vernieuwen van het onthardingszout. Wanneer tijdens uw vakantie ook poes of honci een tijdje van huis is geweest, loopt u kans bij thuiskomst een heel vlooientheater aan te treffen. In de tussentijd hebben de vlooieneitjes in huis zich namelijk in alle rust kunnen ontwikkelen. De poppen liggen in hun cocon en komen uit op het moment dat er plotseling een trilling optreedt, bijvoor- beeld als u binnenkomt na de vakantie. U kunt dit 'zwevende tapijt' voorkomen door een dag of tien voor vertrek vloer, kieren, naden, kussens, dierenmand, kleedjes, auto Hebt u eenmaal fruitvliegjes in huis, dan worden het er snel meet: twee fruitvliegjes kunnen zich binnen een week vermenig- vuldigen tot honderd. Bewaar etenswaren daarom in de koelkast of onder een stolp. en ruimte onder kasten in te spuiten met een omgevingsspray (Fit Ami, f 12,95 Her- haal dit voor vertrek en bij thuiskomst, zodat de ongewenste huisdieren geen kans krijgen. M.M.V. BLOEMBAKKEN (I); ZIE BLZ. 97 Albert Heijn heeft allerlei bol- chrysanten, varierend van geel, roze-rood en oranje tot zalm en perzik. Mooi voor binnen en buiten. (Inclusief sieremmertje bij Albert Heijn-winkels met een Sir Albert's Garden.) 77

Allerhande | 1998 | | pagina 77