Jl bloed schone porien Fraai en functioneel lest en oordeel zelf! Moeilijke woorden op de verpakking Lb? erst een kusje, dan een Pas op met parfum en aftershave Gevalien bij het spelen? Dat functioneel ook mooi kan zijn, ziet u aan de nieuwe AH Vloeibare zeep. Er zijn drie varianten: verzorgend (zachtgroen), extra mild (zachtgeel) en beschermend (grijs parelmoer). (Pomp 3,49, navulverpakking 3,49 AllerHande 75 E Vraagt u zich wel eens af waarom muggen u altijd moeten heb- ben? Dan heeft u vast het juiste aminozuurgehalte in uw bloed. Dat bepaait of uw bloed als zoet en smakelijk wordt ervaren. Aan de hand van de geur die mensen afscheiden, bepalen mug gen of het juiste siachtoffer is gevonden. Ook wespen hebben een voorkeur voor zoete hapjes. U doet er dus goed aan uw favo- riete (zoete) parfum of aftershave te bewaren voor een koeler jaargetijde of tijdelijk over te stappen op een frisse of kruidige variant. of zonverbrande huid. Nieuwsgierig? Voor AllerHande-lezers stelt Nivea 2000 proefvemakkingen beschikbaar. Stuur voor 10 September een briefkaart naar: AllerHande-actie Nivea Visage, Postbus 9500, 1180 MK in Amstelveen en wie weet ligt er binnenkort een gratis pakje 'pleisterwerk' tcr waarde van 11,99 bij u in de bus. Altijd handig om bij de hand te hebben, zijn speciale pleisters voor kinderen (Hansaplast Euro Shopper die goed aan de huid hechten, maar zich gemakke- lijk en pijnloos laten verwijderen. Dermatologisch getest Producten die dermatologisch getest zijn, zijn onderworpen aan strenge controles door huidspecialisten. Onderzoek door dermato logen richt zich vooral op mildheid en huidtolerantie. Tegenwoordig zijn aile cosmeticaproducten dermatologisch getest. Hypo allergeen 'Hypo' komt uit het Grieks en betekent zoveel als 'minder'. Hypo-allergene producten beperken overgevoeligheidsreacties tot een minimum omdat zij uit milde grondstoffen bestaan. PH-neutraal De beschermlaag van de huid functioneert als een natuurlijk afweer- mechanisme tegen schadelijke bacterien. PH-neutrale producten zijn in balans met de natuurlijke zuurgraad van de huid waardoor huidproblemen en irritaties worden bcperkt.

Allerhande | 1998 | | pagina 75