Mosselparty! Recepten Lunchgerechten Bijgerechten Do wereld van lekker eten en drinkon Korting met uvv Bonus punten Het multi-culti koken De Tex-A\ex-keuken De Fusion-keuken De Cajun-keuken Een kijkje bij de Al I I luistraiteur Belegde bollen Lekker Leven Een dagje zonder vlees of vis Wijnen uit de Loircvallei De kracht van kiwi AAuIticulti shopping Allerllande Beauty AllerHande Thuis Boerenkaas Mosselparty Klantenservice Volgend nummer Tex-Mex, Fusion en Cajun zijn prachtige voor beelden van kookstijlen waarin ingredienten en technieken uit diverse culturen zijn versmolten. AllerFlande belicht de -M achtergronden en brengt de lekkerste recepten. Vanaf bladzijde 18 t Zet een grote pan met mosselen op tafel zorg voor diverse sausjes en kruiderijen, nodig een vijftal kenners uit en de tips en recepten vliegen je om de oren. Bladzijde 86 Bol, Italiaanse 'antipasto' 49 Kipsalade, warme met mango 29 Maisbol met kipfilet en krab 49 Melkboterbol met salami en paprika 49 Mueslibol met rookvlees en feta 49 Superkrentenbol met boerenkaas 49 Wrap met kalkoenfilet 25 Hoofdgerechten Aardappelchili 22 Bonen, rode en rijst op maandag 38 Gumbo met kip en pittige worst 37 Kabeljauw, oosterse met gemengde groenten 29 Linzencurry met geitenkaas en geroosterde paprika (V) 33 Loempia, knapperige met entrecote 30 Risotto met paddestoelen (V) 57 Stoofschotel met rivierkreeft 38 Tortilla met entrecote 22 Mais, gestoofde 41 Nagerechten Kiwi met sinaasappel vanilledressing 67 Kiwisoep met ijs 65 Diversen Kerriedipsaus 90 Kerveldipsaus 90 Limoenmayonaise 90 Mosselen a la Provenfale 89 Mosselen basisrecept 87 Mosselen met bier 88 Mosselen met tomaten en bleekselderlj 89 Mosselen met Chinese kruiden 88 Mosselen met chorizo en tabasco 89 Mosselen met Thaise kruiden 87 Mosselen met prei en dragon 88 Mosselen met spekjes en venkel 88 Mosselen met vermout 88 Nachos 21 Olijvenmayonaise 90 Sojadipsaus 90 V vegetarisch In plaats van verse kruiden U kunt verse kruiden in de receptuur vervangen door gedroogde of diepvries kruiden. Neem voor 1 takje verse kruiden 1 theelepel gedroogde, 1/4 theelepel poeder of 1 eetlepel diepvrieskruiden. Eet- of theelepel Als er in de receptuur 1 eet of theelepel wordt genoemd, dan wordt een afgestre- ken lepel bedoeld. Een theelepel bevat 3 milliliter, 1 eetlepel 5 theelepels (15 ml) en 1 deciliter ca. 7 eetlepels (100 ml).

Allerhande | 1998 | | pagina 5