U spaart er automatisch voor met uw AH Bonus kaart Hoeveel AH Bonus punten heeft u? Normale verkoop- prijs: 44,95 Met 40 Bonus punten: 34,95 Met 80 Bonus punten: 24,95 (Automatisch wordt het maximale aantal Bonus punten dat u in kunt ruilen afgeschreven.) AiierHande Klinkende kortinq met uw AH Bonus punten oals u ongetwijfeld weet, spaart u met de AH Bonus kaart automatisch Bonus punten. Voor elke tien gulden aan boodschappen wordt er een Bonus punt op uw Bonus kaart bijge- schreven. Op de kassabon staat hoeveel Bonus punten u per keer voor uw boodschappen heeft gekregen. Met deze Bonus punten betaalt u minder voor het bestek uit de spaaractie. Maar u krijgt er nu ook korting mee op speciale, exclu- sieve aanbiedingen! Nu is dat - zolang de voorraad strekt - deze prachtige pepermolen, die u tegen inlevering van 80 Bonus punten krijgt met 20,- korting In plaats van 44,95 betaalt u dan slechts/ 24,95. Met 40 Bonus punten kost de pepermolen 34,95. Een absolute aanrader, want wie eenmaal het verschil heeft geproefd tussen peper uit een potje en peper uit de molen weet: er gaat niets boven de geur en smaak van versgemalen peper. Deze pepermolen is bovendien een prachtige tafelaccessoire van maar liefst 301/2 cm hoog. De wanden zijn gemaakt van circa 8 mm dik kunststof acryl, zodat hij tegen een stootje kan. Ook het maalwerk is berekend op veelvuldig en langdurig gebruik. De molen is gevuld met vier-seizoenen- peper, een menge ling van pittige, gekleurde peperkor rels. Kortom: een aan- winst voor elk huishouden. Uw Bonus punten inruilen voor korting op deze peper molen is heel eenvoudig: laat de caissiere weten dat u uw Bonus punten wilt gebruiken en overhandig uw AH Bonus kaart. Nog geen AH Bonus kaart? Bent u nog niet in het bezit van een AH Bonus kaart? Haal er dan gratis een in uw Albert Heijn-win- kel. Vanaf het moment dat u hem gebruikt, spaart u automatisch Bonus punten (een punt voor elke tien gulden aan boodschappen). Op het scherm van de prijsscanner in uw Albert Heijn-winkel kunt u aflezen hoeveel Bonus punten u inmiddels hebt gespaard. Het afgebeelde puntentotaal is bijgewerkt tot en met de vorige dag. Als u uw postcode en huisnummer heeft ingevuld bij het aanvragen van de Bonus kaart, en een telefoontoestel met druktoetsen heeft, kunt u uw puntenaantal bovendien opvragen bij de sprekende computer. Zo gaat u te werk: houd uw Bonus kaart bij de hand en bel (075) 659 59 59 (24 uur per dag, normaal gesprekstarief). Druk op de nul en toets uw Bonus kaartnummer in op uw telefoontoe stel. Sluit af met (Het Bonus kaart nummer staat onder de streepjescode op de Bonus kaart.) De sprekende computer vertelt u wat u vervolgens moet doen.

Allerhande | 1998 | | pagina 15