Onze Bonus punten. De kaart waar je vanzelf mee spaart. Ch 3 Bonus Punt 1: Als u een AH Bonus kaart hebt. spaart u Bonus punten. Daar hoeft u helemaal niets voor te doen. U krijgt ze automatisch op uw kaart, wanneer deze bij de kassa wordt gescand. Voor elke tien gulden die u uitgeeft, wordt een Bonus punt op uw Bonus kaart gezet. Dus ook als u geen Bonus aanbiedingen koopt, kunt u uw kaart laten scannen voor Bonus punten. Punt 2: Die Bonus punten seven korting op mooie artikelen. Zoals het verzilverde en roestvrijstalen bestek van onze bestekactie of tafelgoed van damast. Hoe meer Bonus punten u hebt, hoe meer korting u krijgt. Bonus punten zijn dus eigenlijk wat voorheen promozegels waren. Naast het bestek zal er elke maand iets speciaals zijn dat u met korting kunt kopen. Zoals nu een mooie pepermolen bijvoorbeeld, of de komende maand een kaasplank met kaasmesjes. In de AllerHande en in de winkel houden we u hiervan op de hoogte. Punt 3: Uw puntenaantal kunt u op drie manieren controleren. U vindt het aantal Bonus punten dat u erbij hebt gekregen onderaan de kassabon. Hoeveel Bonus punten u in totaal hebt gespaard, kunt u zien op de prijsscanner in de winkel. Als u de streepjescode van uw Bonus kaart langs de prijsscanner haalt, kunt u uw Bonus puntensaldo op de scanner aflezen. Maar ook thuis uw puntentotaal opvragen is geen punt. Dat kan gewoon per telefoon via telefoonnummer (075) 659 59 59. Punt 4 Als u meer wilt weten. kunt u terecht bij de informatiebalie. De informatiebalie bevindt zich in het merendeel van onze winkels bij de ingang. Daar geven we graag antwoord op al uw vragen. Tot ziens. Punt i t.-SV k-1

Allerhande | 1998 | | pagina 100