H Verkikkerd op Kikker? Sifirelle snack M Elke boterham draagt bij aan de verzameling Gevuld pitabroodje Biologische rijstwafels AllerHande 7 KlkkcrCopyright Max Veithuijs 1998 De AH Pindakaas, AH Duopasta en AH Hazelnootpasta zitten sinds mei in drink- glazen met afbeeldingen van Kikker. Om te beginnen zijn er vier verschillende glazen met het thema 'Kikker is verliefd'. Na een aantal maanden komt er een ander thema aan bod, zodat u een leuke verzameling op kunt bouwen. Kikker is de vrolijke, lieve en soms wat naleve hoofdfiguur in de prenten- boeken van Max Veithuijs. Met zijn vriendjes Varkentje, Eend en Haas beleeft hij veel avonturen. En dankzij de prachtige tekenin- gen en verhalen vail Kikker voortdurend in de prijzen: zo kreeg 'Kikker en het vogeltje' in 1992 zowel de Gouden Griffel als een Zil veren Penseel. Een jaar later werd 'Kikker in de kou' bekroond met het Gouden Penseel en een Zilveren Griffel. 'Kikker en de vreemdeling' kreeg in 1994 de E. du Perronprijs en in 1996 werd tekenaar Max Veithuijs voorgedragen voor de Hans Christian Andersen prijs. Inmiddels zijn er meer dan een ntiljoen boeken verkocht in 25 landen. Een kikkertje dus, waarveel kin- deren op verkikkerd zijn. Nieuw in het Snack-Pack- assortiment: kleine gehakt- balletjes in de smaken naturel, Italiaans en sate. De prikkers zijn bijgesloten in de verpakking. U hoeft de balletjes alleen nog maar op te warmen in magnetron of oven. M M V. BORD (H); ZIE BIZ. 121 Voor tussendoor: Roast'm van Kelderman, een pitabroodje gevuld met kaas of ham en kaas. Even in het broodrooster en u heeft een smakelijk en voedzaam tussendoortje (drie stuks voor 3,49). Extra krokante frietjes McCain Crispers frietjes hcbben een speciaal laagje, waardoor ze extra krokant zijn en blijven, zelfs na 5 d 10 minuten op het bord (f 2,99 1 Gekruide aardappel blokjes Na het succes van Aard appel Anders en aller- lei aardappeigratins, is er nu Honig Aardap pel Idee: een kruiden- mix om rauwe aardappels zonder toe- voeging van boter of olie in de oven mee te bereiden. Schud In blokjes gesneden aardappels om met de mix in de bijgeleverde zak en verdeel ze over het bakpapier. Na 20 a 30 minuten zijn de aardappelblokjes goudbruin en gaar. Er zijn drie smaken: kaas-ui, knoflook-tuinkruiden en kerrie (f 2,49 Belegde broodjes Iglo heeft ook twee soorten belegde ciabattabroodjes ingevroren, met de namen Iglo Ciabattino classico (met tomaat, mozzarella en basilicum) en carbonara (met beenham en kaas-roomsaus). in de oven worden ze heerlijk knapperig (f 3,89 Er zijn nu ook biologische rijstwafels van AH Biolo- gisch: lichte wafels (f 1,49) gemaakt van biologisch geteelde gepofte rijst. Lekker met zoet en hartig beleg en geschikt bij ontbijt, lunch of tussendoor.

Allerhande | 1998 | | pagina 7