Voor hem en haar AllerHande voor vermoeide onderdanen aar of niet waar? Geavanceerde voetverzorging -I r- Ware schoonheid zit van binnen, maar bij een verzorgde 'buitenkant' vaart iedereen wel. lips en nieuwtjes over huid, haar en mako-up. Een slecht gebit is erfelijk. Waar en niet waar. Tandbederf is niet erfelijkfactoren die tand- bederf in de hand werken wel, zoals zwak glazuur of grote tanden in een (te) kleine kaak. Q Kinderen met een melkgebit kunnen het beste tandpasta voor volwassenen gebruiken. Niet waar. Er zijn speciale kindertandpasta's. Tot de leeftijd van ongeveer vijf jaar is een tandpasta met een aangepaste, lagere hoeveelheid fluoride aan te raden. 0 Gezond tandvlees is donkerrood. Tout. Rood (en gezwollen) tandvlees duidt op een ontsteking. AllerHande D D p IC d I Een mens loopt in zijn leven gemiddeld 100.000 kilometer. Als onze voeten het voor het zeggen hadden, deden ze dat blootvoets en bij voorkeur op een zachte ondergrond. Helaas moeten ze zich vooral verplaatsen op geplaveide wegen en straten die zonder passend schoeisel ontoegankelijk zijn. Lopen, lang staan en te nauw sluitend schoeisel kunnen de voeten belasten en pijnlijke blaren veroorzaken. Om de pijn te verlichten, zijn er blaarpleisters (Hansaplast FootCare Ze absorberen vocht uit de blaar en helpen de druk te verminderen In geval van likdoorns helpen zogenaamde anti- drukringen: zachte zelfklevende ringen die zijn gemaakt van zacht vilt en de druk wegnemen. Heeft u last van branderige, vermoeide voeten, dan is een voetenbadje een weldaad. Met een voetbadtablet (Trannosan) is zo'n badje zo gemaakt. Regelmatig gebruik helpt voettranspiratie te verminderen en verzacht de huid. 104 De verpakking van de deo's van het eigen merk heeft een facelift ondergaan On de recep- tuur is veranderd. De AH Deo's (Mild, Aqua, Fresh en For Men) bevatten geen alcohol, zijn mild voor de huid en verze- keren u de hele dag van een schoon en fris gevoel. AH Deo Mild is speciaal ontwikkeld voor de overgevoelige of net onthaarde huid en bevat huidverzor- gende ingredienten. De deo's zijn verkrijg- baar als spray, roller, stick en verstuiver.

Allerhande | 1998 | | pagina 104