Remia Spetterend aanbod van Remia. Ja. fl.6-korting op kaartje Duinrell. Ja? Mooi! Maar dat is nog niet alles. Want Remia pakt deze zomer extra uifcr Win een exdusief Duinrell Zomer Weekend bij Albert Heijn! 6 J Maak als klant van Albert Heijn kans op een van de veertig speciaal voor u door Remia beschikbaar gestelde Super Duinrell Zomer Weekenden, in de periode van 4 September tot en met 12 oktober 1998. U verblijft drie nachten in een luxe Duin- galow, voorzien van alle gemakken en comfort. Daarnaast kunt u natuurlijk grenzeloos genieten van alle spetterende attracties die het Attractiepark en het Tikibad van Duinrell voor u in petto hebben! U hoeft er niet eens veel voor te doen! r- 0 Op de verpakkingen van Remia Vloeibaar Frituurvet, Remia Fritessaus (0,61/11), Remia Italian Ketchup, Remia Mayolijn en Remia Sauzen in de omgekeerde knijpfles (5 smaken) treft u tijdelijk een waardezegel aan. Plak een waardezegel op de daarvoor bestemde ruimte op de bon, maak de slagzin zo origineel mogelijk af en stuur de bon in een voldoende gefrankeerde envelop voor 31 juli naar ons toe. (J kunt uitsluitend deelnemen aan deze actie door gebruik te maken van deze bon of van de coupon in de actiefolder. Vergeet vooral niet uw naam, adres, postcode, woonplaats en telefoonnummer in te vullen. En wie weet, bent u binnenkort wel aan het pakken voor een Droomweekend in Duinrell Wassenaar. duinrell, daar kikker je van op; ffg num. 1 •J Wassenaar Natuurlijk kunt u met uw waardezegels ook sparer voor een waardecheque van fl.6,- voor korting op een toegangsbewijs aan de kassa van Duinrell. Lees daarvoor de actie-informatie op de verpakkingen! Maak de slagzin zo origineel mogelijk af. Ik wil wel met Remia naar Duinrell, omdat Stuur deze bon in een voldoende gefrankeerde envelop voor 31 juli naar Remia Duinrell Actie, Postbus 88, 3769 ZH Soesterberg Naam: St raat Postcode/woonplaats: Ikheb mijn Remia-product(en) gekocht bij Medewerkers van Remia en haar reclamebureaus zijn uitgesloten van deelname. Alle inzendingen worden eigendom van Remia CV Den Dolder. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. t maakt dat het smaakt

Allerhande | 1998 | | pagina 99