Een unieke kans om uw Air Miles te verzilveren De bestekactie: sparen en kopen met korting Versailles Nice Cannes AllerHande 69 Op 18 mei start de bestek- spaaractie van Albert Heijn. Op deze pagina leest u hoe u in het bezit van het bestek kunt komen. Air Miles-spaar- ders krijgen de eerste acht weken na de start de unieke mogelijkheid om hun Air Miles letterlijk te 'verzilveren' en er bestek mee aan te schaffen. Een unieke kans om snel de eerste delen van uw bestek in bezit te krijgen. Elk van de vier bestekken bestaat uit achttien verschil- lende delen, varierend van een driedelig dessertcouvert tot een vleeswarenvork en een soepserveerlepel. In het begin zijn de driedelige diner- en dessertcouverts (mes, lepel, vork), alsmede de koffielepel- tjes verkrijgbaar. Daarna wor- den gefaseerd ook de overige delen van het bestek toege- voegd. Een volledig overzicht van alle delen vindt u in de brochure 'Het mooiste bestek binnen handbereik', die is meegehecht in deze Aller- Hande. Deze brochure is ook verkrijgbaar aan de serviceba- lie van uw Albert Heijn-win- kel. Kopen: tot en met. 11 juli met Air Miles Alleen gedurende de eerste acht weken van de actie, van 18 mei tot en met 11 juli 1998, kunt u bestek kopen met Air Miles. 150 Air Miles zijn goed voor 50,- korting op een ver- zilverd couvert (Orleans of Versailles), zodat u in plaats van 89,95 slechts 39,95 betaalt. Een roestvrijstalen couvert (Cannes of Nice) kost met 120 Air Miles geen 49,95 maar slechts 9,95. Kopen met Promozegels Heeft u nog Promozegels van de porseleinspaaractie over? Ook die kunt u gedurende de eerste acht weken van de actie gebruiken, dus tot en met 11 juli 1998. Een voile spaarkaart is goed voor 10,- korting op de normale verkoopprijzen. In de brochure leest u welke kor- tingen de kaarten met zegels opleveren. Sparen: met de Bonus kaart Voor elke tien gulden aan boodschappen ontvangt u een Bonus punt. Op uw kassabon ziet u hoeveel Bonus punten uw boodschappen waard zijn en bij de prijsscanner kunt u het saldo op uw Bonus kaart aflezen. 120 Bonus punten zijn goed voor 30,- korting op een couvert verzilverd bestek. De normale verkoopprijs bedraagt 89,95, met 120 Bonus pun ten betaalt u 59,95. Een couvert roestvrijstalen bestek kost normaal 49,95, met 120 Bonus punten komt de prijs op 19,95.

Allerhande | 1998 | | pagina 69