De AH Bonus kaart biedt veel voordelen Automatisch sparen voor bestek Bonus Wist u dat u met de Bonus punten, die u sinds 14 april via uw AH Bonus kaart krijgt bijge- schreven, nu ook kunt sparen voor het bestek van de spaaractie? Met 40 Bonus punten krijgt u al een korting van 10,- (zie biadzijde 64). a Op uw kassabon staat hoeveel Bonus punten uw boodschappen per keer opleveren. Wilt u weten hoeveel spaarpunten u in totaal heeft? Haal de Bonus kaart langs de prijsscanner in de winkel en uw saldo verschijnt. Dit is bijgewerkt tot en met de dag voor de dag waarop u uw kaart scant. AlltrlUndf 13 e AH Bonus kaart is inmiddels behoorlijk ingeburgerd. Meer dan tweeenhalf miljoen Nederlan- ders dragen er al een in hun portemonnee of - nog handi- ger - aan hun sleutelbos. Sinds kort krijgt u met de Bonus kaart niet alleen continu korting op zo'n vierhonderd wisselende aanbiedingen, maar verdient u er ook Bonus punten mee. Bij afrekening aan de kassa wordt er voor elke tien bestede guldens een Bonus punt op uw kaartnum- mer bijgeschreven. Niks zegels plakken of een keukenlade vol bonnen: u heeft er verder geen omkijken naar. Bent u niet van plan voor bestek te sparen, dan kunt u uw saldo Bonus punten rustig laten groeien want er komen nog meer artikelen om voor te sparen. De Bonus punten zijn in elk geval geldig tot 31 januari 2000. Anoniem of op naam? Over het al dan niet opgeven van uw persoonsgegevens voor de Bonus kaart is veel gezegd en geschreven. Het streven van Albert Heijn is om u als vaste klant zo goed mogelijk te bedienen. Dankzij de Bonus kaart kan Albert Heijn het assortiment en de aanbiedin gen nog beter afstemmen op uw wensen. Niets meer, niets minder. Er zijn goede redenen om uw gegevens - eventueel alsnog - op te geven. U stelt het bijvoorbeeld op prijs om bepaalde informatie van Albert Heijn te ontvangen. Of het nu om aanbiedingen gaat of om een bericht dat uw Albert Ileijn-winkel gaat ver- bouwen. Maar wilt u juist geen post ontvangen, dan kunt u dat ook aangeven op het aan- huisnummer. Wanneer uw naam- en adresgegevens niet zijn geregistreerd, blijft die controle achterwege. In geval van verlies van uw Bonus kaart loopt u dan het risico dat iemand anders uw punten verzilvert. Wilt u Air Miles verzilveren, dan dient u altijd vraagformulier. Nog een reden om uw adresgegevens in te vullen, is de sleutelbosservice. Wist u dat er wekelijks 70 ge- vonden sleutelbossen terecht komen bij Albert Heijn? Een groot aantal kianten heeft inmiddels dankzij deze service hun sleutelbos teruggekregen. Een deel van de gevonden sleutelbossen kan helaas niet naar de rechtmatige eigenaar worden teruggestuurd, omdat zijn of haar gegevens niet staan geregistreerd. Verder kunt u met uw naam- en adresgegevens voorkomen dat anderen uw Bonus punten verzilveren. Als u uw Bonus punten wilt verzilveren, zal de caissiere namelijk altijd vragen naar uw postcode en uw postcode en huisnummer op te geven, omdat deze bij Air Miles bekend zijn. Albert Heijn gebruikt de combinatie van postcode en huisnummer om uw Bonus punten en Air Miles zo goed mogelijk tegen misbruik te beschermen. Met nadruk wijzen wij u erop dat de bestanden van Air Miles en de AH Bonus kaart op geen enkele wijze aan elkaar wor den gekoppeld. Mocht u alsnog uw naam- en adresgegevens willen opgeven, uit het bestand willen halen of wijzigingen willen door- voeren, dan kunt u gebruik maken van het AH Bonus kaart wijzigingsformulier, dat in elke Albert Heijn-winkel verkrijgbaar is.

Allerhande | 1998 | | pagina 13