KLANTEN SERVICE Makkelijk af te wikkelen folie Verkoopadressen Het Albert Heijn-wijninformatiesysteem Met reclamecheque toch profiteren van aanbiedingen Soms is de voorraad van een aan- bieding al op, terwijl er nog klanten van willen profiteren. In dat geval kunt u bij de kassa een reclamecheque krijgen, waarmee u - als de voorraad tegen de nor- male prijs weer is aangevuld - toch dat artikel tegen de aanbiedings- prijs kunt kopen. Dit geldt niet voor de 'zolang de voorraad strckt'- aanbiedingen: die herkent u aan een sterretje Bevat AH Fries roggebrood suiker? Ik gebruik geen suiker. Omdat AH Fries roggebrood redelijk zoet smaakt, is mijn vraag: bevat dit brood suiker? Mevr. v.d. W. te E. Er wordt aan het AH Fries roggebrood donker vol- koren geen suiker toegevoegd. Rogge bevat zetmeel (koolhydraten) en daardoor krijgt het roggebrood bij het bakken een enigszins zoete smaak. Hoe lan- ger de baktijd van het roggebrood, hoe zoeter de smaak. Donker roggebrood wordt in vergelijking met licht roggebrood langer gebakken, vandaar dat het zoeter is dan het lichte roggebrood. Magnetronbestendig porseiein Ik heb enthousiast gespaard voor het porse- leinen servies van Albert Heijn. Mijn vraag is nu, kan het ook in de magnetron? Dhr. v. B. te T. Het servies kan in de magnetron. Let bij een combi-magnetron wel op dat niet per ongeluk ook de oven wordt ingeschakeld, want dan gaat het fout. De ovenschalen kunnen zowel in de magnetron als in de (combi-)oven. Wat zijn funvisjes? Waarvan zijn funvisjes gemaakt en hoe moet ik ze bereiden? is het een borrelhapje of eet je ze bij de warme maaltijd? Mevr. B te H. Funvisjes zijn gemaakt van Alaska Pol lack, een soort kabeljauw. Van deze vis wordt een ragout gemaakt die op smaak wordt gebracht met kruiden. Vervolgens wordt de ragout in ver- schillende vormpjes geperst (zoals zee- paardjes en zeesterretjes), gepaneerd en gebakken. Funvisjes kunnen worden gefrituurd, gebakken of in de oven ver- warmd. Funvisjes kunnen bij de warme maaltijd worden gegeten, maar smaken ook prima als borrelhapje. Heeft u ook vaak moeite met het afwikkelen van huishoud- of magnetronfolie? Dat is vanaf nu verleden tijd. Aan het begin van de AH Folie zit voortaan een stripje waarmee u het eerste stuk folie gemakkelijk uitrolt. Bovendien zitten er aan de zijkant van de verpakking twee indrukbare stukjes die de rol aan de binnenzijde op zijn plaats houden. En, heel belangrijk: onder het klepje van de verpakking zit een lijmstripje dat de folie na het afwikkelen 'vasthoudt', zodat er bij een volgend gebruik al een stukje folie beetgepakt kan worden. De stylingproductcn die in AllerHande zijn afgebeeld, zijn verkrijgbaar bij de volgende adressen: A Simsalabim, Den llaag, (070) 310 78 08 B Schcrven brengcn geluk, Amsterdam, (020) 640 62 05 C World of Wonders. Amsterdam, (020) 463 40 67 D Dc Impot, Apeldoorn, (055) 342 27 66 h Kinta, Amsterdam, (020) 673 95 80 F Beldeco, Aalsmecr, (0297) 262 191 G Lijstcrs, Den Haag. (070) 310 61 23 II SBG, Uithoorn, (020) 640 62 03 I Habitat, Amsterdam, (020) 676 42 22 I Pol's Potten, zAalsmeer, (0297) 329 222 k Tica, L'ithoorn, (020) 043 27 11 I- Turnover, Amsterdam, (020) 311 41 11 M Sissy-boy Mannen, Amsterdam, (020) 672 02 47 i\ Sissy-boy Vrouwen, Amsterdam, (020) 671 31 74 O H 6 M, Amsterdam, (020) 556 77 99 P 1 runk, Amsterdam, (020) 638 70 93 Q Studio Bazar, Amsterdam. (020) 622 08 30 In AllerHande zijn veel recepten voorzien van een wijnsuggestie, bestaande uit een kleurbalkje met een cijfer erin. Door de kleur en het cijfer kunt u in de winkel snel het bijpassende wijntype vinden. Alle bij Albert Heijn verkrijgbare wijnen zijn in tien kleurcodes ingedeeld. Elke kleur vertegenwoordigt een groep van een bepaald type wijn: WIJNSUGGESTIE: 1 WIJNSUGGESTIE: 2 WIJNSUGGESTIE: 3 WIJNSUGGESTIE: 4 WIJNSUGGESTIE: 5 WIJNSUGGESTIE: 6 lichte. Irisse, fmitise witte wiinen ronde, fruitiae. soms wat kruidise witte wijnen voile, riike. witte wiinen (riszoete tot hallzoete witte wiinen halfzoete tot riike, zoete witte wiinen rosewiinen lichte, soepele, Iruitise rode wiinen WIJNSUGGESTIE: 8 WIJNSUGGESTIE: 9 voile, ronde, vaak wat kruidiee. rode wiinen stevise, riike. krachtise rode wiinen WIJNSUGGESTIE: I 3 riike, zoete rode wiinen en port Verkrijgbaarheid van producten en ingredienten Alle producten die in AllerHande worden genoemd, zijn opgeno- men in het assortment van Albert Heijn, maar niet alle producten zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Om duidclijk te maken waar de genoemde producten verkrijgbaar zijn, staan er in AllerHande vaak een of meer kleine, omcirkelde cijfers bij. Zo'n product is dan in elk geval verkrijgbaar in Albert Heijn-win kels met een van die cijfers op de deur. Incidcnteel kan het voorko- men dat een genoemd product alleen in winkels met een of beschikbaar is. Is het product of ingredient dat u zoekt niet aanwezig, dan kunt u zich wenden tot de supermarktmanager. Het product of ingredient wordt dan voor u besteld. Natuurlijk kunt u met vragen ook terecht bij de gratis Albert Heijn Servicelijn (0800-0305).

Allerhande | 1998 | | pagina 134