Mevrouw Ria Knifest (54 jaar), Molenhoek, deelnemer sinds februari 1992: 'Ongemerkt een-leuk bedrag gespaard' 'Toen het AH Vaste Klanten Fonds begon had ik toevallig drie zegelboekjes vol, dus ik kon meteen instappen. Ik vond het wel spannend. Anders zet je die boekjes om in geld en dan gaat het op. Nu brengt het veel meer op. Ik beleg wel vaker in aande- len, ik houd er wel van. Ik volg het allemaal, ik bekijk ook altijd de beurspagina in de krant. Een keer heb ik tus- sentijds wat van mijn reke- ning afgehaald. Ik wilde mijn man verrassen met een antieke klok. Je spaart zonder dat je er wat van merkt eigen- lijk toch een heel leuk bedrag bij elkaar. Ik doe al 32 jaar mijn boodschappen bij Albert Heijn. Dit beetje spanning erbij maakt het extra leuk.' Mevrouw Elian Oude Weernink (34 jaar), Almelo, deelnemer sinds juli 1997: 'Met de camper door Amerika' 'Ik ben mijn zegelboek jes gaan inwisselen voor unitzegels omdat ik het idee had dat het wel lekker aantikte. En dat is ook wel gebleken! Met een huishouding van vijf personen gaat het lek ker snel. Ik volg de koersont- wikkeling verder niet, dat gaat vanzelf. Albert Heijn doet het al jaren goed, daar maak ik me geen zorgen over. Alleen die zegeltjes plakken, daar vind ik niks aan. Gelukkig helpen de kinderen met plakken. We spa- ren voor een vakantie met een camper in Amerika. Dat heb- ben we al eens eerder gedaan toen we op Curasao woonden Ik hoop dat we over een paar jaar zover zijn. Het bedrag voor zo'n vakantie hoest je niet een, twee, drie op. En op deze manier gaat het bijna ongemerkt.' De heer J.A.J, van den Eijnden (60 jaar), Deurne, deelnemer sinds februari 1992: 'Ze zullen wel weten wat ze doen' 'Het AH Vaste Klanten Fonds was mijn eerste kennismaking met beleg- gen en het is geen toeval dat het bij Albert Heijn was. Het leek mij een stap met heel weinig risico en dat is ook geble ken: onze inleg is nu het driedubbele waard. Als de koers plotseling sterk zou dalen ga ik niet ver- kopen.Ik spaar een beetje voor een extraatje bij mijn pensioen, ik beleg voor de langere ter- mijn. Ze zijn erg aan het uitbreiden bij Albert Heijn, ook in het buiten- land. Maar ze zullen wel weten wat ze doen. Het is een lekker idee om's avonds bij de bloemkool te denken: daar gaat weer een hapje voor mijn pen sioen. Ik zie Albert Heijn nu een beetje als mijn eigen zaak.' Meer over het AH Vaste Klanten Fonds leest u in de speciale prospec tus, verkfijgbaar bij de servicebalie in uw winked of via de Albert Heijn Servicelijn: 0800-0305. AllerHande 1125 bij de boodschappen

Allerhande | 1998 | | pagina 131