Aziatische topgerechte Om in te bijten... AllerHande u Moeten de tanden bij uw baby nog doorkomen? Zymafluor tabletjes of druppeltjes zor- gen in aanleg al voor een extra harde glazuurlaag, waar- door tandbederf kan worden voorkomen. Zolang de voor- raad strekt krijgt u er een bijtring bij. Verkrijgbaar in Albert Heijn winkels met een drogisterijcounter. Pittig broodbeleg met een zuidelijk tin- tje: Griekse runderfilete, mediterraan gehakt en Toscaanse lamsham. De Griekse runderfilete bestaat uit heel mals, mager rundvlees met kruidige laag- jes rozemarijn, peterselie en knoflook. Mediterraan gehakt is heerlijk gegrild gehakt van rund- en varkensvlees, met groene en zwarte olijven, gedroogde tomaten, kaas en een pittige Griekse kruidenmelange. Beide zijn alleen ver krijgbaar op de bedieningsafdeling. De Toscaanse lamsham wordt gemaakt van gemarineerde, gekookte lamsham en gekruid met oregano, basilicum en tijm en is alleen verkrijgbaar in het zelfbedie- ningsschap. De ham is flinterdun gesne- den, zodat de smaak optimaal tot z'n recht komt. Lekker op brood, bij de bor- rel of als voorgerecht op een bedje fijn- gesneden sla. Conimex heeft een aantal mixen samengesteld om thuis binnen 45 minuten vijf traditionele Aziatische gerechten te bereiden: Kebab Bombay, Thai Curry, Hokkien Mie, Sukiyaki en Ku Lo Yuk. De mixen bevatten alle benodigde kruiden, sauzen en rijst of pasta. Met vlees en een of twee andere ingredienten bereidt u er een complete maaltijd mee. Zo zet u met Kebab Bombay bijvoorbeeld een Indiase gehaktspies met salade en basmatirijst op tafel. Een pakket kost 5,79 en is voldoende voor twee a drie personen.

Allerhande | 1998 | | pagina 11