Lekkere recepten mooie foto's De zomer is de tijd om sne! een lekkere salade te maken en daar in de tuin of op het terras van te genieten. Glaasje wijn erbij, stokbroodje, wat kan u gebeuren? Niets, behalve misschien dat u even geen passend recept te binnen schiet. Geen nood, Albert Heijn heeft juist het derde eetboek klaar, met meer dan 70 recepten voor salades! alades zijn er voor bijna elk moment van de dag en voor bijna elke gelegen- heid. Dit derde deel in een reeks van eigentijdse eetboeken van Albert Heijn geeft meer dan zeventig nieuwe recepten voor salades, waarin die verscheidenheid volledig tot uiting komt. 'Salades' speelt daarbij in op de wensen en het leefpa- troon van moderne consumenten door de praktische indeling van de hoofdstukken op bereidingstijd, Zo kunt u aan de hand van de tijd die u hebt of wilt besteden, een passende salade uitzoeken. Een groot deel van de recepten is binnen twintig minuten te maken, maar ook liefhebbers van wat uitgebreider koken komen volop aan hun trekken. Naast saladerecepten bevat 'Salades' ook recepten voor vinaigrettes en dressings. Verder geeft het boek achtergrondinfor- matie over de verschillende slasoorten en diverse garneringen. Alle recepten zijn voorzien van wijnsuggesties met kleur- codes die aansluiten bij het wijninforma- tiesysteem van Albert Heijn, zodat u een- voudig een bijpassende wijn kunt selecteren. Kortom: weer een boek om veel kijk- en kookplezier van te hebben! Eerder verschenen in deze serie: Nummer 1: Vis Nummer 2: Pasta Het boek 'Salades' is verkrijgbaar bij elke Albert Heijn-winkel, zolang de voorraad strekt. Omvang: 100 pagina's. Prijs: 19,95. Salades voor elk moment

Allerhande | 1998 | | pagina 111