are ompact en comfortabel Een zonnige voorjaarslook Scheersystemen voor vrouwen 1 De nieuwste tampons en verbanden: Gemspireerd op het strandleven De nieuwste tampons en verbandjes beschermen beter en zijn comfortabe- ler dan ooit. Ceavanceerde technolo- gieen maken het mogelijk met minder materiaal mder vocht op te nemen, zodat tampons en maandverband steeds compacter worden. De nieuwste maandverbanden (Always, Kotex) zijn zo dun, dat ze noch zicht- noch voel- baar zijn. Tijdens de zware dagen bieden de nieuwe tampons van o.b. Control extra zekerheid. Er zijn ook tampons met inbrenghuls (o.b. Applicator). Voor de dagen tussendoor zijn er Inlegkruisjes (AH, Alldays, Kotex Brevia). De nieuwste ontharingsproducten en -methoden maken korte metten met onge- wenste beharing. Houdt u van een snelie aanpak, dan zijn de wegwerpscheermesjes van BiC een uitkomst. Gillette Excel for Women is een ontharingssysteem dat de las- tige contouren van bijvoorbeeld kniefin en oksels moeiteloos volgt. Een speciaal voor de vrouwenhuid ontwikkeld scheerschuim (Gillette Satin Care) zorgt ervoor dat de huid zich gemakkelijk laat scheren, zonder beschadigingen. Een ontharingscrfeme of-spray (Veet) heeft ais voordeei dat de haartjes zacht, zonder stoppels, terugkomen. Ontharingscrfeme is bijzonder geschikt voor de gevoelige huid bij de bikinilijn. Waar u ook voor kiest, gebruik ontharings producten altijd op een droge en schone huid voor een glad en gaaf resultaat. Mode en make-up volgen elkaar op de voet. Dit voorjaar staat de haute couture in het teken van glanzende, natuurlijke materialen en kleuren. Hier sluit de nieuwste make-up naad- loos op aan, met transparante tinten als koel beige en warm terracotta-achtig roze. De nieuwe kleuren van Cover Girl staan in het teken van 'Beach Life' en bieden volop keus voor een ingetogen of juist iets meer uit- gesproken 'voorjaarslook'. Een vleugje zandkleurige oogschaduw over de oogleden, Sen of twee laagjes mascara en wat glanzende lipstick volstaan al om er natuurlijk verzorgd uit te zien. Een speciaal effect geeft een lichte kleur lipstick in het midden van de onderlip over de lipstick van uw keus. En met Sunshine nagellak tovert u uw nagels om in zonnig gele blikvangers.

Allerhande | 1998 | | pagina 67