AllerHande Ware schoonheid zit van binnen, maar bij een verzorgde 'buitenhjant' vaart iedereen wel. lips en nieuwtjes over huidliaar en make-up. u Reist u naar de zon? ar Bescherming tegen de zon D D a Hoe dichter bij de evenaar uw reisbestemming, hoe hoger de beschermingsfactor die u nodig hebt. Bij de evenaar staat de zon namelijh het hoogst aan de hemel en is de UV-straling het meest intensief. De juiste factor Met een zonnefactor verlengt u de periode dat u zonder te verbranden in de zon kunt verblij- ven. Kunt u normaal gesproken twintig minu- ten onbeschermd zonnen zonder te verbranden, dan stelt een factor 8 een zonne bad van 8 x 20 160 minuten veilig. Is uw huid heel licht en dun, gebruik dan een pro duct met een hoge beschermingsfactor (10+) op het lichaam en een sunblock op zongevoe- lige delen van de huid zoals neus, wangen en decollete. Naargelang uw huid meer aan de zon is gewend, kunt u de hoogte van de beschermingsfactor afbouwen. Na het zonnen wordt de huid heerlijk verwend met een after sun-product dat de huid verkoelt en het vochtgehaite op peii brengt. Bij Albert Heijn kunt u terecht voor zonnecosmetica van Ambre Solaire, Delial, Nivea Sun en Zwitsal. BS SOLA/^ Kinderen jonger dan drie houdt u bij voorkeur uit de zon. Hun huid is teer en verbrandt snel. Onder een parasol, met t-shirt, hoedje en voorzien van een speciaal zonneproduct voor kinderen, lopen ze geen risico op verbranding. Zonneproduc- ten voor kinderen hebben een hoge beschermings factor, zijn waterafstotend en extra mild.

Allerhande | 1998 | | pagina 66