Maggi Groentestrooi, LEKKER SLANK, LEKKER SNEL j (ADVERTENTIE) Met Maggi Groentestrooi maak je (groente)gerechten in een handomdraai lekker op smaak. B&ent est#* Sen /teethe wi eew, vow, Nog meer ideetjes? Bestrooi dan eens: andijvierolletjes gevuld met gehakt met Maggi Groentestrooi Nootmuskaat Melange roergebakken worteltjes met bosui en Maggi Groentestrooi Nootmuskaat Melange gestoofde komkommer met Maggi Groentestrooi Uitjes-tuinkruiden Melange een gevulde omelet met Maggi Groentestrooi Uitjes-tuinkruiden Melange (gevulde) champignons uit de oven met Maggi Groentestrooi Italiaanse Melange ratatouille met Maggi Groentestrooi Italiaanse Melange Lentestamppotje met paksoi en Maggi Groentestrooi Nootmuskaat Melange (voor 4 personen) Ruim 1 kilo aardappels schillen, kleinsnijden en gaarkoken in water met slechts weinig zout. Intussen paksoi in smalle reepjes snijden en wassen. Aardappels afgieten, kort droogstomen en onder toevoeging van melk en 2 voile eetlepels Maggi Groentestrooi Nootmuskaat Melange tot puree wrijven. Paksoi door puree scheppen. We kennen het gevoel allemaal wel. Je wilt wat lekkers en speciaals, maar het ontbreekt je aan tijd of creativiteit en je wilt ook de calorieen graag in de gaten houden. Maggi heeft hiervoor nu een ideale oplos- sing: Maggi Groentestrooi. Hiermee kunnen groente- gerechten heel gemakkelijk op smaak worden gebracht. Simpelweg 1 a 2 eetlepels over versgekookte groente strooien en het gerecht krijgt net dat beetje extra. Een groot voordeel van Maggi Groentestrooi is, dat zelfs zout of boter toevoe- gen niet nodig is. Er zijn drie varianten: Italiaanse Melange, Nootmuskaat Melange en Uitjes-tuinkruiden Melange, elk met zijn eigen gebruiks- mogelijkheden. Chinese groentemix met Maggi Groentestrooi Uitjes-tuinkruiden Melange (voor 4 personen) 2 Bosuitjes schoonmaken en in schuine stukjes van 11/2 cm snijden. In wok stukjes bosui en 400 gram Chinese groentemix al omscheppend 3 minuten roerbakken. Groenten bestrooien met 2 eetlepels Maggi Groentestrooi Uitjes-tuinkruiden Melange en nogmaals doorscheppen. Lekker met rijst. Gegrilde ciabatta met Maggi Groentestrooi Italiaanse Melange (voor 4 personen) Grill van oven voorverwarmen. Ciabatta (Italiaans stokbrood) in lengte in twee helften snijden. 4 Tomaten in plakjes snijden en op elk stuk ciabatta een tomaat dakpansgewijs schikken. Tomaat bestrooien met 2 theeiepels Maggi Groentestrooi Italiaanse Melange en 1 a 2 eetlepels geraspte belegen kaas. Ciabatta ongeveer 3 minuten onder grill schuiven tot kaas gesmolten en goudgeel is. UB

Allerhande | 1998 | | pagina 46