.1 J". Vers van het land Nicuw in hct assortimcnt 3 - tot het minimum beperkt blijft. Gemak betekent voor Albert Heijn ook dat er al is nagedacht over de samenstelling: de soepgroenten, roerbakmixen en saladepakket- ten zijn al voor u gemengd, zodat ze precies die ingredifinten in die hoeveelheden bevatten die u nodig heeft. In handige eenpersoonsporties komt de AH Huistraiteur met aardappel-groentecombi naties: aardappels en groenten samen in een verpakking. Lekker, makkelijk en vers; klaar in slechts 4 a 7 minuten in de magnetron. Doordat de aardappels en groenten In hun eigen vocht garen blijven de smaak en vitami- nes behouden. U heeft de keuze uit diverse combinaties, waaronder broccoliroosjes met krieltjes en peterselie, bloemkoolroosjes met krieltjes en peterselie en sperziebonen Nifoise met krieltjes. De aardappel-groentecombina- ties kunt u completeren met vlees, vis of een vleesvervanger en eventueel op smaak brengen met kruiden. Na een drukke dag valt het vaak niet mee om te verzinnen wat er op tafel moet komen, laat staan een uitgebreide maaltijd te bedenken. Op zo'n moment is het grote assortiment 'gemaks'groenten van Albert Heijn een uit- komst. De panklare groenten zijn zodanig gewassen en gesneden dat u zc direct kunt ver- werken. Dat scheelt u zeker tien tot vijftien minuten. En u doet er beslist niemand te kort mee, want de panklare groenten van Albert Heijn zijn van uitstekende kwaliteit en zo vers als mogelijk is. Het is zelfs zo dat de panklare groente die u op maandag koopt, in de nacht van zondag op maandag is gesneden. Verder ligt er nooit onnodige voorraad in de winkels, want er wordt allccn gemaakt wat er besteld wordt. Op die manier koopt u altijd verse groente, die u desnoods thuis nog enkele dagen kunt bewaren. Voor vitamineverlies hoeft u niet bang te zijn: de snijtechnieken zijn de laatste jaren enorm verbeterd. De groenten worden heel snel, met super- scherpe messen gesneden en direct in koud water gelegd, waardoor het vitamineverlies M: I i

Allerhande | 1998 | | pagina 24