m 1 Weet u nog, toen u vroeger op school zat? Vroeg in het voorjaar mocht je voor het eerst naar de schooltuinen. Zaadjes planten. En na verloop van weken kwam er vanzelf iets op. Rijtjes spinazie, kropjes sla, en wat was dat, andijvie? Het groeide allemaal zonder dat u er veel aan deed. En het smaakte ook nog lekker. Meer doen, meer laten. Nou, eigenlijk is dat ook het principe van AH Biologisch: onze nieuwe lijn biologisch geteelde producten. De natuur z'n gang laten gaan. Zo min mogelijk ingrijpen. Niet spui- ten, maar wieden. Geen kunstmest gebruiken en geen chemlsche bestrijdingsmiddelen of toevoegingen. Dat is meer werk, maar het levert ook meer op. Niet wat betreft de oogst, want de opbrengst per hectare is minder. Wei voor het milieu. En voor u. Strenge controle. U denkt misschien, ja dat kan iedereen wel zeggen dat een product biologisch geteeld is. Maar dat is absoluut niet zo. De hele keten van biologisch geteelde producten wordt gecontroleerd door een onafhankelijk instituut. Skal, heet die organlsatie in Nederland. Dan pas krijgen de pro ducten het EKO keurmerk. De waarborg voor biologische producten. Dat EKO keurmerk staat bij AH Biologisch altljd op de verpakking. AH Biologisch nu al in de winkel. Steeds meer mensen worden zich bewust van wat fSSL ze eten. Gezonder leven. Meer rekening houden KSl met t milieu. Reden voor ons om het biologisch assorti- ment langzaam maar zeker uitte breiden. Een aantal bio logische producten vindt u al in onze winkels. Zo hebben we vier soorten biologisch brood, biologische groenten, biologische eieren, biologische thee en koffie. En ook vruch- tensappen van AH Biologisch, Lekker: AH Biologisch sinaasappelsap. De sinaasappels waar AH Biologisch sinaasappelsap van gemaakt wordt, komen uit Israel. Ze worden natuurlljk geteeld op plantages waar geen chemische bestrijding aan te pas komt. AH Biologisch sinaasappelsap wordt niet verkregen uit een concentraat. Het is 100% puur sap. Daardoor smaakt het veel lekkerder. En natuurlijk AH Biologisch appelsap. Ook ons AH Biologisch appelsap is 100% puur sap. De appels voor dit sap komen uit Duitsland en zljn afkomstlg van zo'n 50 jaar oude hoogstambomen. Deze zijn in al die jaren noolt chemisch behandeld en dat Is uniek. Zowel AH Biologisch sinaasappelsap als AH Biologisch appelsap zljn in flessen verkrijgbaar. Probeert u ze maar eens. Ze smaken echt heerlijk. komt bij ons iets moois van de grond. EKO is het keurmerk van de Stlchting Skal voor producten uit de biologische landbouw.

Allerhande | 1998 | | pagina 19