Ongekende variatie in eenpersoonsverpakkingen want her si u lib a Wie er een dagje op uit trekt, kan kiezen uit een scala aan individueel verpakte drankjes om onderweg de dorst te lessen of nieuwe energie op te doen. Een drankjevo bes1 Itijd lekker, een pakje sap. Alaar zells in sap zijn er nog veel soorten. AH Sinaasappelsap bestaat voor 100% uit sap, zonder toegevoegde suiker. Vruchtendrank, zoals Dubbeldrank Sinaasappel O Perzik, bestaat voor 50% uit sap en er wordt suiker en water aan toegevoegd. Vruchtenlimonade (o.a. van Euro Shopper) heeft een sapgehalte van minimaal 20%. Zuivel onderweg Koud zijn ze het lekkerst, maar bederven doen ze niet tijdens een dagje uit, de eenpersoonsver pakkingen halfvolle melk. De melk van Campina en Domo Lang Lekker is gesteriliseerd en dat maakt'm goed houdbaar. Liever een ander zui- veldrankje? Kies dan voor kleine pakjes of lies— jes chocolademelk ol yoghurtdrank. Fristi, het eigen merk, Yogho Yogho en Campina Fruitpo- wer zijn de merken waarvan Albert Heijn ver- schillende fruitsmaken in het assortiment heeft. Veel variatie in fris De bekende frisdranken cola, sinas, seven up en bronwater zijn allemaal in blikjes verkrijgbaar. evenals onbekendere soorten zoals ijsthee en de onder jongeren zo populaire Dr. Pepper. Lr zijn nu 00k 0,15 literblikjes, bijvoorbeeld met Sisi Orange, voor wie de inhoud van een gewoon blikje wat groot is. Heeft u een actief dagje gepland, dan is het een goed idee om 00k wat sportdrankjes mee te nemen. Dexlro, Lxtran. Isostar: keus genoeg. Laatstgenoemde zit zells in een bidonflesverpakking en kan dus zo mee op de sportfiets. Gemixte drankjes Sap of fris met een tic: deze premixen. zoals ze genoemd worden, bevatten maar 5% alcohol en staan dus gewoon bij Albert Heijn in de winkel. Atakkelijk als er bijvoorbeeld op het strand een feestje gevierd gaat worden. Premixen varieren in prijs van f 2,25 tot 2.95 per stuk. U hebt de keus uit onder andere Bacardi Breezer. Coe- bergh lus d'Orange, Jigger, Parade Yieux Cola, Lristoff Vodka Orange, Cointreau Grapelruil. Safari Suntwist en William Lawson's Whisky Cola, maar er zijn er nog veel meer. Van het eigen merk zijn handige zakjes sap (inhoud 0,33 liter) ver krijgbaar in de smaken sinaasappel en appel. En wat is er nu zo gemakkelijk aan De zakjes hebben een drinktuitje dat hersluit- baar is. Handig dus voor onderweg in de auto, op de fiets of als de dorst niet groot genoeg is om de inhoud in een keer op te drinken!

Allerhande | 1998 | | pagina 110