I op a SsSSte 0) QJ C 53 De voorbedrukte gratis Danone Sportgulden op deze spaarkaart is niet geldig voor de snelspaaractie. Een spaarkaart mag slechts e6n voorbedrukte Danone Sportgulden bevatten Uitgebreide actievoorwaarden zijn te verkrijgen bij Intersport DANONE V INTERSPORT Shops for Winn Goed nieuws voor sportfans en zuivelliefhebbers. Bovendien kun je ai leuke sportartikelen krijgen voor Danone heeft een spectaculaire actie: gratis Danone slechts een Sportgulden of een Sportgulden met Sportguldens. Daarmee profiteer je van unieke aan- 'n kleine bijbetaling. De Sportguldens vind je op aile biedingen en hoge kortingen. Met een Danone verpakkingen Petit Danone, Alpenyoghurt, Actimel, Sportgulden krijg je bij elke besteding van /10,- een gulden korting op alle artikelen bij Intersport. Dus hoe meer je smult, hoe meer korting je krijgt. Op exclusieve WK-artikelen krijg je bij inlevering van een voile spaarkaart tot zelfs 50% korting! Huttenkase en Fruitgarden. Een Sportgulden 3j krijg je alvast cadeau. Sportarti kelen nodig? Lekker dooreten dus. Meer weten? Bel de Danone WK-lijn: 0909 - 9898 (75 ct/p.m.) of haal de spaarkaart in de supermarkt of bij Intersport. De exclusieve WK-specials: ODe officiele Adidas WK'98 voetbai, goedgekeurd door de FIFA. Alleen bij ons van 49,95 voor 10 Danone Sportguldens en 29,-. OExclusief Adidas WK'98 Members-shirt. Van 59,95 voor 10 Danone Sport guldens en 29,-. OOfficieel WK'98 oranje shirt. Van /49,- voor 10 Danone Sportguldens en 25,-. OLeren Adidas Azteca Liga junior kinder- voetbalschoen. Nergens zo voordelig! Van 89,95 voor 10 Danone Sportguldens en 59,-. Genoemde prijzen betreffen adviesprijzen. ©Adidas Cordoba Traxion voetbalschoen met unieke traxion zool. Nu van /159,95 voor 10 Danone Sportguldens en maar/99,-. Wijzigingen voorbehouden.

Allerhande | 1998 | | pagina 25