Een genot cm in te kijken en uit te koken Iweede titel in de reeks kookb Pasta is ongekend populair en veelzijdig. Vandaar dat in het tweede 'eetboek' van Albert Heijn de hoofdrol is weggelegd voor deze Italiaanse deegwaren. AllerHande 113 eetboek et als het eerste eetboek Vis' kenmerkt 'Pasta' zich door originele reeepten en een prachtige vormgeving, waarin de fotografi c ecn prominente rol speelt. Dit tweede boek in de nieuwe eetboekenreeks van Albert Heijn bevat ruim 70 reeepten, varierend van klassiekers als spaghetti con ragu alia Bolognese (spaghetti met tomaten-gehaktsaus) tot trendy gerechtjes, zoals penne con sugo di gorgonzola, noci e pistacchio (penne met gorgonzolasaus, walnoten en pistachenoten). De reeepten zijn - net als in 'Vis' - gerang- schikt naar bereidingstijd. Zo kunt u aan de hand van de tijd die u hebt of wilt besteden. een pas- send gerecht uitzoeken. Er zijn pastagerechten opgenomen voor vrijwel elk moment van de dag. Zo vindt u reeepten voor pasta als voorgerecht, bijgerecht, lunch, hoofdgerecht en zelfs als soep Verder zijn de reeepten gesorteerd op alfabet, pastasoort (zoals farfalle, spaghetti, fusilli, cannelloni) en is er een overzicht van vegetari- sche gerechten. Naast receptuur geeft het boek veel informatie over de verschillende soorten pasta, het zelf maken van pasta, het koken van pasta en de belangrijkste ingredienten die onlosmakelijk met pastagerechten zijn verbonden, zoals olijlolie, verse tomaten, parmezaanse kaas en pesto. AI le reeepten zijn voorzien van wijnsuggesties met kleurcodes die aansluiten bij het Wijn- informatiesysteem van Albert Heijn, zodat u eenvoudig een bijpassende wijn kunt selecteren. Kortom: een boek om veel kijk-, kook- en eetplezier van te hebben! Het boek 'Pasta' is verkrijgbaar bij elke Albert Heijn-winkel, zolang de voorraad strekt. Omvang: too pagina's. Prijs:19,95.

Allerhande | 1998 | | pagina 113