Een frisse vaatwasser Dubbel schoon, dubbel handig Feestelijk boontje Pa ass fi eer in huts potje Voorjaar in een Het onderhoud van de vaatwasmachine AlIerHande 111 Dc kronkclwilg vanaf 2,95 bij is cr weer en dit jaar heeft Albert Heijn 00k een ruim assortiment paaskippetjes, kjeurige paaseitjes, schuimkransjes en paasklokjes met een gaatje, die er met een lintje in kunnen worden gehangen. A lies vanaf 1,99. Vrolijke tete-a-tete narcissen, tore bos- viooltjes on groene buxusplanlen: deze sfeerbrengers in con decoratieve pot kunl u vindcn hij Sir Albert's Garden, vanaf 2,93. In hot dagelijks onderhoud van uw vaat wasmachine voorzief u door het afval- korfje na elke wasbeurt leeg te gooien en de hoeveelheid onthardingszout en glans- spoelmiddel op peil te houden. ken grote beurt (om de twee maanden) krijgt de machine door deze leeg tc Iatcn draaien met Sun Machinereiniger 6,95 @3)®©) dat zowel entvet als ontkalkt. Voor moei- lijk bereikbare plekjes, zoals de rubberen rand van de vaatwasser, is het nieuwe ilexibele S-vormige schuursponsje Bril- lant van Spontex (f 2,49 een han- dig hulpmiddeltje. Om nare luchtjes te voorkomen, kan aan het bovenste rek het geurschijfje van Calgonil Cilro-fresh (f 5-95 worden opgehangen. Het schijfje verspreidt een frisse citroengeur. Gemakslrend in schoonmaken De nieuwste twee-in-een-producten maken schoonmaken weer wat makkelijker: Muscle Keuken ontvet zonder naspoeien 4»79)» Glassex Antivet verwijdert vet en aanslag f 4,95). Ajax Gel 2 in 1 is een allesrciniger met chloor If 2,99) en lapijtspray Shout <5,99) beval teflon, zodat het tapijl na reiniging enigszins vuilafstotend wordt en minder vaak hoeft te worden schoongemaakl Met Spontex Sprint stofwisdoekjes neemt u moeiteloos stof op. Bovendien geeft het doekje, door de impregnering met mineraalolie een licht glanseffect. Dat geldt 00k voor de Spontex vloerwisdoek (f 4,49). Mokkaboontjes (doos 3 7 50 g, Vandberg, 3,49) worden in een handomdraai een aardig cadeautje als u ze verpakt in een zakje van jute of katoen, met een feesteiijke strik.

Allerhande | 1998 | | pagina 111