mmm Mineralen zijn belangrijke bouwstoffen voor alle processen in je iichaam. Je Iichaam scheidt mineralen af, maar kan ze zelf niet aanmaken. Dit betekent dat tekorten alleen van buitenaf aangevuld kunnen worden. In het natuurlijk mineraalwater van Bar-le-Duc zitten een aantal waardevolle mineralen. Deze zijn opgenomen tijdens de eeuwenlange ondergrondse tocht die het water vanuit het ontstaansgebied naar de bron heeft gemaakt. Pit zijn de mineralen van Bar-le-Duc en wat ze voor je doen: Kalium: regelt de vochthuishouding en speelt een belangrijke rol bij de werking van spiervezels: het spannen en ontspannen van de spieren. Calcium: onmisbaar bij de aanmaak van botten en tanden. Belangrijk bij bloedstolling en het geleiden van zenuwimpulsen naar de spiercellen. Magnesium: is betrokken bij talrijke stofwisselingsfuncties en het overbrengen van zenuwprikkels naar de spieren. Fluoride: wordt opgenomen in het oppervlak van het tandglazuur en bevordert zo de hardheid van het gebit. Fosfor: werkt in de vorm van fosfaat mee aan een goede energiestofwisseling. IJzer: is uitermate belangrijk bij de zuurstofoverdracht in het Iichaam, zowel bij het zuurstoftransport als bij de verbrandingsprocessen in de cellen, Mangaan: is een essentieel sporenelement bij de opbouw van enzymen (stoffen die helpen omzettingsprocessen te laten verlopen). Natrium: heeft een sterke invloed op de totale waterhuishouding in het Iichaam; verhindert dat het Iichaam te snel of te veel vocht verliest. Chloride: samen met natrium verantwoordelijk voor de vochtbalans en, als bestanddeel van de maagzuren, voor de spijsvertering. Water is van levensbelang voor je, dus kies het beste: Bar-le-Duc. f A NATUURLIJK MINERAALWATER .Willi; MINIiRAALvR l

Allerhande | 1998 | | pagina 73