Duitse folklore om van te smullen Win een diner in een sterrenrestaurant Test uw kennis van de Duitse keuken en maak kans op een Menu Degustation in het driesterrenrestaurant van Jean Claude Bourgueil (zie biz. 58) en een overnachting in een chic hotel. AllerHande j 61 1Strammer Max U Zuurkoolschotel met jeneverbessen en appel V Hamrolietjes met augurk en aardappelpuree N Gebakken eieren met spek of ham op brood X Gecombineerde kaas- en visfondue 2. Himmel und Erde A Een stamppot van aardappels, bloedworst en appel I ForeI met groene lintpasta K Chocoladevla met Blue Curasao L Een hartige taart met lamsgehakt en uien 3. Arme Ritter M Pannenkoek met rozijnen C Wentelteefje 0 Duitse taco-variant P Zuurdesembrood met tartaar en ui het apparaal gezet worden. Inclusief maatbeker cn wandhouder. Zo doet u mee Kies de juiste omschrijving van elk gerccht. De letters voor de antwoor- den vormen samen een woord. Schrijf deze oplossing op een voldoende gefrankeerde ansicht- of briefkaart (geen brieven) en stuur deze voor 3 april 1998 naar: AllerHande Duitse-gerechtenquiz, Postbus 9400, 1180 M] Amstelveen. De prijzen worden verloot onder de goede inzenders. De winnaars krijgen thuis bericht. Medewerkers van Albert Heijn en Media Part ners zijn uitgesloten van deelname. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. 6. Blindes Huhn Z Ovenschotel met kip, prei, ham en kaas A Stoofschotel met witte bonen, ontbijtspek, wortels, aardappels, ui en appel B Worstenbroodje C Kip met krenten en rozijnen 7. Grosse Hans 0 Voorgerecht met krab en garnalen P Soort ossenstaartsoep (met spinazie of broccoli) Q Asperges met kaas en kruiden R Nagerecht met krenten, eieren, melk en kruiden Wat kunt u winnen? De hoofdprijs bestaat uit een Menu Degustation voor twee personen, dat Jean Claude Bourgueil in diens restaurant Im Schiffchen (zie biz. 58) componeert. Daarna wordt er ovcrnacht in het Steigen- berger Parkhotel (zie foto) aan de Konigsallee in hartje Diisseldorf. De winnaar krijgt bovendien 300 Duitse Marken zakgeld mee. 50 Extra prijzen Braun stelt 50 staalmixers beschik- baar (winkehvaarde 129,00). De Braun Multiquiek control plus vario is een krachtige, variabel regelbare staalmixercombinatie met een alneembare mixervoet van roestvrij staal. De bijbehorende hakmolen en garde kunnen direct op 4. Bauern Schmaus K Rundvlees met bieten, gierst en bieslook L Lamsvlees met aardappels, worteltjes en erwten M Vegetarische schotel met bladerdeeg en (roerbak)groenten H Varkensvlees met zuurkool, worstjes en knoedels 5. Labskaus B Stamppot van (gemalen) rundvlees, aardappels en ui met bieten E Gehaktballen, gevuld met ui en paprika C Kippenievertjes met sojasaus en ansjovis D Pekeivlees met aardappelschijfjes en groene kool

Allerhande | 1998 | | pagina 61