Repen om in te bijten AH Planten op brood Zwangerschaps- kalender Verantwoord tussendoortje Boodschappen doen met de dietist Nieuwe naam voor margarine Vanaf april kunt u met dietisten van de Nederlandse Hartstichting boodschappen doen in het kuder van de campagne 'Qezonde voeding wat let je'. De dietisten vertellen u alles over gezond eten - met minder vet en meer koolhydraten - en de producten die daarbij passen. Informeer in of bij uw Albert Heijn-winkel naar de 'Qoede Voeding Demonstratie' AlUrHande I41 Wilt u sen paar ponJ- jcs kwijt of juist op uw streefgewicht blij- ven? Dan hoeft u nict op een houtje te bijten. Zet uw tanden eens in de smakelijke maal- tijdrepen die bij Albert lleijn verkrijgbaar zijn. Doze snelle, gemakkelijke maaltijd- vervangers (Minikuur, Gerlinea) zijn ook geschikt als verant woord tussendoortje. Het was wat dringen in het rek. Door alle merken (tafel)margarines, halvarines en speciale bak- en braadproducten werd het steeds moeilijker het juiste product te vinden. Vandaar dat Albert Heijn alle producten nog eens kritisch is langsgelopen. Een aantal artikelen wordt of is verbeterd. De Albert Heijn margarine en halvarine hebben een nieuwe, overkoepelende naam gekregen: AH Planten. AH Planten staat voor lekkere en gezonde tafelmargarine en halvarine met een uitsluitend plantaardige samen- steiling, bereid met plantaardige oiifn (zoals zonnebloemolie). Er zijn drie soor- ten AH Planten: halvarine in een kuip van 500 gram, margarine voor op brood in een kuip van 500 gram en 250 gram margarine in een wikkel. Voor het gebruik in de keu- ken blijven de namen zoals ze waren: AH Margarine en AH Bak Braad. Met deze veranderingen is het overzicht weer terug. Binnenkort zal ook de indeling van boters en margarines in de winkel veel overzichtelijker worden. Predictor heeft een speciale kaiender gemaakt vol informa- tie, tips en weetjes die het verloop van de zwangerschap volgen. Bij elke week is ruimte vrijgehouden om uw gewicht en andere bijzonderheden te noteren. Vanaf 9 maart liggen er antwoordkaarten bij de geneesmiddelencounter van uw Albert Heijn-winkel, waarmee u - samen met de streepjescode van de Predictortest (verkrijg baar voor f 29,50) - de kaien der gratis aan kunt vragen. Zolang de voorraad strekt. GLAS (F): OVERIGE ACCESSOIRES UIT EIGEN BEZIT; ZIE BLZ. 95

Allerhande | 1998 | | pagina 41