Wintertruien wassen 1 egen droge lucht Zeg hetmet bloemen Korting op Tuinldee '98 I Een anti-aanbaklaag kan geur en smaak van hct gcrecht gaan aannemen. Daarom is hct handig steeds dezelfde pan te gebruiken voor vices-, vis of knoflookgerechten. Knip van rood karton twee harten, schrijf er een Valentijnsboodschap op, vouw de harten om een jampotje of vaasje en bindt ze vast met rode linten. Leuk met een klein boeketje rode roosjes, tulpen, een potroos of kteine bloeiende tete-a-tete narcissen. Liggend drogen voorkomt vormverlies Saint-Amour Vaientijnstip uit de Beaujoiais: een fles Saint-Amour. Een betekenisvolle Cru de Beaujoiais die het beste smaakt op een serveer- temperatuur van 11 °C. Prijs/8,95. Wie voor 24 februari een bos bloemen koopt bij Sir Albert's Garden, treft zolang de voorraad strekt op de verpakking een stickercoupon aan. Deze biedt twee perso- nen elk 3,50 korting op de entreeprijs van 16,- voor de beurs Tuinldee '98. Deze ideeenbeurs voor tuinaanleg en deco- raties is een must voor amateurtuiniers en liefhebbers en vindt plaats bij de Brabant- hallen in 's-Hertogenbosch. Van 26 februari tot en met 1 maart bent u welkom met de couponsticker, die bij inle- vering aan de kassa ook nog een tegoed bon oplevert voor een aardige attentie bij de stand van Sir Albert's Garden. Mooie truien kunt u beter niet te vaak wassen om pillen en verkleuren te voorkomen. Draagt u er een blouse of shirt onder, dan is uithangen of een paar uur buiten luchten voldoende om de trui weer fris te maken. Wilt u de trui toch wassen, doe dit dan met een wolwasmiddel op een kort programma en laat de trui liggend drogen op een paar handdoeken: dat voorkomt vormverlies en onnodig uitrekken. Op koude dagen wordt meer gestookt. met als gevolg dat de lucht in huis droger wordt. Dit is gemakkelijk te verhelpen door water te verdampen. Bijvoorbeeld door verdampingsbakjes aan de radiatoren te hangen of door een schaal met water tussen de planten te zetten. Mooi met een paar stenen of schelpen erin, grappig met aquarium-acccssoires.

Allerhande | 1998 | | pagina 57