AllerHande Parfum Deo Baby in bad I 2.000 Gratis Spice Girls 'iv Ware schoonheid lit van binnen, maar bij een veriorgde 'buitenkant' vaart iedereen wel. Tips en nieuwtjes over huid, haar en make-up. 54 AllerHande D D a KIES UW KLEUR De vorm van uw men J speel t een bclangrijke rol bij bet kiczen van een lipstickklcurlje. Een blcke, glanzendc lipstick laat smallc lippen vellcr lijkcn. Heeft u van nature voile, lippen en wilt u ze juist smaller doen lijken, kies dan voor donkere, matte kleuren. Is uw zoon of dochter helemaal weg van de Spice Girls? Dan zal hij of zij vasl graag de nieuwe Impulse Spice Parfum Deodorant vvillen proberen. Doze speciale deo- dorantuitvoering heelt een exotisclie geur met accenten van onder meer lavendel. jasmijn, vanille. houtextracten en mandarijn. De samenstelling van de geuren is gei'n- spireerd op de Spice Girls zelf. 2o schijnt in de lavendel Emma te herkennen zijn en Geri in de vanille. Aan 2.000 lezers wordt een flacon van 100 ml beschikbaar gesleld ter waarde van f 5,99. Op is op. dus stuur snel een voldoende gefrankeerde brief- of ansichtkaart met uw naam, adres en handtekening naar: Redactie AllerHande, Impulse Spice-actie, Postbus 9500, 1180 EE Amstelveen. De flacon wordt gratis thuisgestuurd. ALLES-IN-EEN-VLOEISTOF Met de Top Care alles-in-een vloeistof kunt u zowcl harde (groen) als zaehte lenzen (blaaw) reinigen, desinfecteren, bewaren en inzetten. Voor zaehte lenzen is er het tweestappen- systcem lop Sept. Dit is een vloeistof waarin u 's naehts de lenzen bewaart voor desinteetie en reiniging. Met Top Rins wordt lop Sept in een paar minuten geneutraliseerd. Top Care is exelusief te koop bij Albert Heijn voor f 8,95 per flacon van 240 ml. Naast voeding en luiers kunnen badproducten niet ontbreken voor een optimale verzorging van het babylijfje. Omdat het lipidelaagje (het natuurlijke beschermlaagje van de huid) bij baby's nog niet volledig is ontwikkeld, moeten babyproducten absoluut mild en huidverzorgend zijn. Daarnaast moeten ze natuurlijk lekker ruiken! Albert Heijn heeft eigen babyverzorgingproducten en baby producten van onder meer Zwitsal en Nivea. DONKERE PLEKJES De kleurpigmentatie in een donkere huid is niet overal hetzelfde. Daarom kan de huid donkere plekjes vertonen rondom de mond, de ogen en op de wangen. Een camouflage- stilt helpt de feint te egalisercn. Breng de stick in stipjes op de donkere plekken aan en klop die met de vingertoppen in met een licht kloppende beweging. U I T DE KNOOP Zitten de haartjes van uw baby na het slapen in de knoop? Alef een beetje babyhaarlotion kjamt u ze zo wecr in model.

Allerhande | 1998 | | pagina 54