LEVEN mineralen Voor de heldere blik Oogdruppels verzachten en verfrissen Laagjes om lekker warm te blijven Wat doet een spierbalsem? 44! AllerHande Van lange onderbroek tot wollen muts Voor een betere doorbloeding bevatlen als die van uw ogen zijn ze absoluut veilig in het gebruik. Albert I leijn verkoopt Optrex Douche inclusief speciaal cogbadje en Optrex Druppels. Optilan Oogdruppeis zijn een goede keuze voor lensdragers. Met deze milde en natuurlijke oog druppeis kunnen de lenzen (zowel harde als zachte) ook ingezet worden. De gediplomeerde drogist van de drogisterijcounter van Albert Heijn adviseert u graag. OOG (lUPPELS Ogen raken ge'irriteerd en vermoeid van lang en ingespannen turen naar een beeldscherm of naar de (snel)- vveg, van stofdeeltjes en de warme. droge lucht van venvarmingssystemen in huizen en kantoren. Even een tukje doen ol een Irisse neus halen wil nog weleens helpen maar is niet altijd mogelijk. fn zo'n geval zijn oogdrup peis een uitkomst. Ze verzachten en verfrissen vermoeide en branderige ogen. Omdat ze dezeltde zuurgraad Stijve spieren, vermoeide spieren of last van de gewrichten? Automatisch hebben we de neiging erover te wrijven. En dat helpt een beetje. Door deze stimulatie wordt verhinderd dat de pijnsignalen via het ruggenmerg worden doorgegeven aan de hersenen. En als u een spierbaisem inmasseert, wordt die werking nog eens versterkt. Sommige spierbalsems geven de huid een koudeprikkel, andere een warmteprikkel, waar door niet alleen de pijnprikkels worden afgeleid, maar ook de doorbloeding in de spieren wordt gestimuieerd. Tijgerbal- sem en Midalgan verwarmen de spieren. Tantum werkt ook ontste- kingsremmend en helpt bij pijn en zwellingen. De homeopathische Spiroflor Celei van VSM ondersteunt het herstel van de onderhuidse weefsels. De gediplomeerde drogist van de drogisterijcounter van Albert Heijn adviseert u graag. Wie in de winter gaat wandelen of sporten in de buiten- lucht, weet dat de juiste kleding het plezier alleen maar kan verhogen. Maar wat is slimme kleding? Een dikke trui? Nee dus. Van belang zijn laagjes kleding over elkaar. De lagen houden lucht vast en reguleren daarmee de afgifte van warmte. Bovendien kan transpiratievocht beter worden verdampt, zodat u niet oververhit of onder- koeld raakt. Onderkleding van wol en speciale vochtregulerende kunststoffen zijn het meest comfortabel. U vindt ze in de sportspeciaalzaak. Het sap van grapefruit is niet alleen vertrissend, het bevat ook een stevige portie vitamine C. Er zit ook vitamine Bi in, evenals calcium, ijzer en - het traditionele koortsmiddel in de tropen - kinine. Het drinken van verse vruchtensappen bij de maaltijd verhoogt ook nog eens de opname van ijzer uit de voeding. Wie de gele grapelruits iets te bitter vindt, kan kiezen voor de zoetere rode variant.

Allerhande | 1998 | | pagina 44