8 Wat kunt u winnen? AllerHande 4i die Nederlandse rechten? T Vijfschaft D Mot vijf bclegsoorten bcdokto boterham uit Amsterdam E Wintergerecht uit Utrecht (mot vijf ingredibnten) F Neerlands oudste rijstgerecht, meestal uit do oven G Zomersteak uit Sneek (met vijf vleessoorten) Stimpstamp K Stamppot met vijf soorten sla en nieuwe haring L Stamppot met rauwe lof en ei A\ Stamppot met rauwe andijvie en spek N Stamppot met rauwe bonen en beenham ■J Hete bliksem 1 Peperpatevariant met stukjes appel I Scherp gekruid groentegerecht met schijfjes ananas K Puddingachtig nagerecht met peper en paprikapoeder L Stamppot van aardappels met appels ol soms stoofperen L> Spaanse pap P Koud of warm gereeht uit Zeeuws-Vlaanderen met rijst Q Warme of koude souffle met gehakt uit Breda R Zeer zoet nagerecht met een zonnige kleur S Koud of warm gereeht uit Leiden met bonen Haagse biuf N Een van oorsprong Indisch ovengerecht OOpgeklopt eiwit met bessensap P Prinsesseboontjes met zeewier A Een tomatensoep met spek J Zoerfleisch O Voorgerecht uit Winterswijk met onder andere speculaaskruid P Limburgse stoofpot met onder andere keukenstroop en ontbijtkoek K Kaas- en vleesplateau in Limburg R Brabantse ovenschotel met paling en rozijnen De hoofdprijs: Fries weekendarrangement voor twee personen Franeker is een sfeervol stadje vlakbij de Waddenzee en een ideale uitvals- basis om Friesland te verkennen. U wordt verwacht in Hotel Tulip Inn De Valk in Franeker vanaf vrijdagmiddag 14.00 uur, waar u verwelkomd wordt met een drankje. U verblijft in het hotel tot zondagmorgen op basis van logies en ontbijt. Op vrijdagavond krijgt u een Frysk Menu geserveerd en op zaterdagavond kunt u genieten van een Bourgondisch Buffet met live muziek. Voor de tussentijd ligt er een Elfstedentocht-op eigen-houtje-pakket voor u klaar, met een 'Fries paspoort' met kortingbonnen, een routekaart, een stempelkaart en een brochure met informatie over mogelijke activiteiten in de omgeving. Een geweldige kans om kennis te maken met Friesland en de gastvrije Friezen! Vijftig extra prijzen: Het boek 'Wintergerechten' van Delia Smith Heeft u de recepten op bladzijde 48 tot en met 51 ai gezien? En bent u benieuwd naar de bestseller van Delia Smith, die maandenlang op nummer ebn stond in de Britse boe- ken-top-tien? Dan zult u veel plezier beleven aan het boek 'Wintergerech ten', boordevol heerlijke, verras- sende recepten. AllerHande verloot 50 exemplaren onder de inzenders van de juiste opiossing.

Allerhande | 1998 | | pagina 41