Weerstand heb je nooit teveel. Mona Fysiq. Gezond en lekker. Mona Vifit. Nu ook in kwark. Mona Fysiq bevat welge- teld nul procent vet. Dat is mooi maar niet uniek. In een glas water zit ook geen vet. Alleen, in Mona Fysiq zit meer. Een speciale melkzuur- bacterie en een voedingsvezel. Mona Fysiq draagt bij tot een verantwoord cholesterolgehalte. Zowel de yoghurt als de drink worden alom geprezen om hun frisse, zachte karakter. Mona Fysiq is verkrijgbaar in diverse varianten. De yoghurt is er in de smaken naturel en aardbei framboos, de drinkyoghurt in de smaken appel en naturel. Ontdek zelf Mona Fysiq, een product dat even lekker als gezond is. Bij Mona hebben we een aantal vruchtenyoghnrts en yoghurtdrinks waar we geen suiker aan toevoegen. Ze smaken heerlijk fris en de vruchtenyoghurts zitten boordevol echt fruit. De yoghurtdrinks zijn gemaakt met puur vruchtensap. urt yoghurt yoghurt En dat deze producten veel minder calorieen bevatten is mooi meegenomen. Een speciale naam hebben we voor deze populaire serie producten nooit verzonnen, daarom noemen we ze onze GST-producten. Gewoon: geen suiker toegevoegd. j-een suite, i ^.oegevoegc yoghurt "Wat vindt u van Mona Vifit?" "Heel lekker", zeggen veel mensen als ze die vraag horen. We kunnen ons dat goed voorstellen. Mona Vifit is zelfs zo lekker, dat je bijna zou vergeten dat het ook nog goed voor je is. Waarom? Heel eenvoudig. In ons lichaam vindt elke dag een strijd plaats 1 Vi j§ fit Vi fit Vi tussen goede en schadelijke bacterien. Zolang de goede winnen, voelen wij ons fit. Als u dagelijks een portie Vifit neemt, gooit u elke dag een extra leger goede bacterien in de strijd. Een legioen van miljarden LGG melkzuur- bacterien. In elk pak Vifit zitten maar liefst zo'n 10 miljard LGG bacterien. Het is weer weer om aan onze weer stand te werken. Met Mona Vifit. Vifit is er in yoghurt, drink en nu ook in kwark. De yoghurt die aan uw cnolesterol- gehalte denkt. Y°ghurt 0*8 I •Mgmr I.. J-.'-'.-l I-—' *<sls-Lfi GUN SUIKER AIONH mm. DRINK MT88II

Allerhande | 1998 | | pagina 27