een nieuw pakje Fruit in een kuipje Dieet uit Alleen de hele blaadjes Fruit van AllerHande 19 ieuws uit de diepvries: Iglo Lente- spinazie. Lentespinazie is jonge spinazie waarvan direct na de oogst de hele blaadjes worden ingevroren. Daar- door blijft de smaak en de voedings- waarde optimaal behouden. De spinazie is verkrijgbaar in twee varianten: Room en Italia met Italiaanse groenten. En omdat de blaadjes los worden ingevroren kunt u precies zoveel gebruiken als u nodig heeft. vi.imMt V* e nieuwe Fruitoogst Fruitpartjes van Ilak is een handig alternatief voor vers fruit. Fruitpartjos bestaat uit slufejes appel met rozijnen in twee varianten: fruit- mix of abrikoos. Het versge- plukte Iruit wordt licht gezoet, maar zonder verdere toevoegingen verwerkt, zodat al het goede van het fruit zo veel mogelijk bewaard blijft. In de slimme houdbare portieverpak- fcing feunt u het mafekelijk meenemen. Handig voor bijvoorbeeld op school, work of na het sporten. Nieuw in het Euro Shopper- assortiment zijn ananasschij- ven en -stukjes en halve perziken op lichte siroop. Zoals u gewend bent van Euro Shopper bieden 00k deze pro ducten een goede kwaliteit voor een voordelige prijs. Zowei ananas als perzik kunt u gebruiken in nagerechten en als tropisch accent in diverse eenpansgerechten. Binnenkort wordt de Euro Shopper-vruchtenlijn nog uit- gebreid met mandarijnstukjes en fruitcocktail. Weight Care is een reeks maaltijd- vervangers die veel lijners wel kennen. De pro- ducten die bij deze serie horen, zoals Minikuur Classic en Yruchten, Week- plan en Slimfast, krijgen een nieuw uiterlijk. Bovendien komt er een nieuwe, hartige variant bij. Alle producten krijgen dezelfde naam: Minikuur. Om het overzichtelijk le houden krijgt elke variant een eigen kleur verpakking. Zo zit de nieuwe hartige variant in een blauwe ver pakking met als opschrift: Minikuur Mild 650 calorieen. Het dagmenu van de hartige Afinikuur Mild bestaat uit drie calorie-arme maaltijden. F.en ontbijtshake (bereid met magere yog hurt of -melk), een pinda-nougatreep als lunch en een gebonden soep (kaas/ui, prei/kerrie of champignon/ham) voor het diner met tot slot een vezelrijke reep in de smaak bacon/ui. M M V.: VORK (K). ZIE BIZ 69

Allerhande | 1998 | | pagina 9