Minikuufl In 1998 kunt u lekker opnieuw beginnen met de 4 varianten van Minikuur. uivde varianten yiaaMdret" MINIKUUR CLASSIC EN VRUCHTEN, WEEKPLAN EN SLIMFAST HEBBEN EEN NIEUW JASJE. SLANKE LIJN RECEPTENBOEK Weight Care®. Altijd een dieet dat bij je past. Bij Weight Care zijn we voortdurend bezig om lijnen voor u nog gemakkelijker te maken. Dat doen we door onze dieten steeds beter en lekkerder te maken. Ot door ons assortiment nog overzichtelijker te presenteren. Daarom hebben Minikuur Classic en Vruchten, Weekplan en Slimfast een nieuw jasje gekregen. Let nu voortaan op de donkerblauwe verpakking met de rode cirkel. En allemaal hebben ze dezelfde naam: Minikuur! Ook Weekplan heeft een nieuw jasje en een nieuwe naam gekregen: Minikuur de Luxe. De voordelen zijn overigens onveranderd. Want Minikuur de Luxe is gemakkelijk te bereiden, biedt snel resultaat en vervangt alle dagelijkse voeding. Het dagmenu bestaat uit 6 smakelijke, calorie-arme gerechten. Een krokante muesli als ontbijt (vermengen met magere melk of magere yoghurt). De lunch bestaat uit een vezelrijke vruchten- reep. Als diner kunt u kiezen uit verschillende warme maaltijden en een luchtig vruchtendessert. Voor de hartige trek tussendoor is er een groentebouillon en een extra vruchtenreep. Ideaal als u meerdere eetmomenten per dag i I wenst en van veel variatie houdt! De nieuwe lijn van Minikuur bestaat uit vier lekkere varianten. Zo vindt u altijd een dieet dat bij u past. Kijkt u maar. De Minikuur Classic of Vruchten heet nu voort aan Minikuur Intensief. Het dagmenu bestaat uit 3 smakelijke calorie-arme maaltijden. Een ontbijtshake, als lunch een granenreep en voor 's avonds een hartige bouillon en een dessertshake. Net als de ontbijtshake dient u deze te bereiden met magere melk of yoghurt. Ideaal als u snel een flink aantal kilootjes kwijt wilt. Een compleet nieuw dieet met hartige gerechten. Gemakkelijk te bereiden en met snel resultaat. Ook Minikuur Mild vervangt alle gewone voeding. Het dagmenu bestaat uit een ontbijtshake, te bereiden met magere melk of mage re yoghurt, een pinda-nougatreep voor de lunch. En als diner een heerlij- ke gebonden soep (kaas/ui, prei/kerrie, champignon/ ham) en een hartige vezelrijke reep- (bacon en ui). Ideaal wanneer u snel enkele kilo's kwijt wilt en van hartig houdt. Minikuur Maaltijdrepen, vroeger Slimfast, staat voor gemak. Een nieuwe naam die wel zo duidelijk is. Als u onopvallend een aantal pondjes kwijt wilt raken zijn de maaltijdrepen echt een uitkomst. Het dagmenu bestaat uit 6 vezelrijke vruchtenrepen, in diverse heerlijke smaken, plus een hartige groentebouillon. Deze 7 gerechten bieden u meerdere eetmomenten per dag. De losse repen zijn ook te ge- bruiken als calorie-arm tussendoortje. Of in combinatie met een ander dieet. Ideaal als u onopvallend wilt lijnen op kantoor of onderweg. Het Slanke Lijn Receptenboek helpt u om na een Minikuur op gewicht te blijven. Vol praktische tips, een calorieentabel en gemakkelijke recep- ten voor de warme maaltijd. Het boekje kost normaal f 12,95, voor de Allerhande lezer slechts f 7,95! Alleen te bestellen door het bedrag over te maken op gironr. 333.91.95 t.n.v. GLN Voeding te Helmond. Vergeet niet uw naam en adres te vermelden. Het boekje wordt u dan binnen 14 dagen toegestuurd. Deze aanbieding geldt zolang de voorraad strekt.

Allerhande | 1998 | | pagina 70