MET FRANSE BRAEBURN HAALT U HET ZONNETJE IN HUIS! SERVICE KLANTEN Verkoopadressen AllerHande 69 ^FRWW^ De stylingproducten die op de dia's in AllerHande zijn afgebeeld, zijn verkrijgbaar bij de volgende adressen: A - Habilat, Amsterdam, (020) 676 42 22 li Bloomingdale. New York C Hema, Amsterdam, (020) 311 44 11 D Accessoires uit eigen bezit I: Bijcnltorf, Amsterdam, (020) 621 80 80 F Fish Eddy, New York C Betjcman (j Barton, Den Haag, (070) 362 34 35 11 Fockc Meitzer, F)en llaag, (070) 346 96 11 I Ikea, klantenservice, (0184) 498 555 I PoFs Potten, Aalsmeer, (0297) 329 222 k World of Wonders, Amsterdam, (020) 418 40 67 Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (ot per portie) is een richtprijs. Door geringere ol grotere aanvoer van ingredienten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. Merknamcn achter ingredienten Soms ziet u achter een pro duct in de ingredientenlijst van een recept een merk- naam staan, bijvoorbeeld: 2 eetlepels gembersiroop (Royal Mail). De reden hiervan is, dat van hel genoemde product bij Albert Heijn alleen dat merk verkrijgbaar is. Deze naams- vcrmelding is bedoeld om u het zoeken in de vvinkel le vergemakkelijken. Verkrijgbaarheid van producten en ingredienten Producten waarvoor in AllerHande wordt geadver- teerd. kunt u in alle Albert Ileijn-winkels kopen, behalve wanneer er kleine omcirkelde cijfers bij staan. Dan zijn die producten alleen verkrijgbaar in Albert Heijn-winkels waar u op de deur een van die cijfers ziet. De ingredienten van de recepten in deze Allerllande zijn in principe verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels met een of op de deur. Incidenteel kan het voorkotnen dat een genoemd product alleen in winkels met een of een op de deur verkrijgbaar is. kunt u het gevvenste product niet vinden, dan kunt u zich wenden tot de supcrmarkt- manager. Het product wordt dan voor u besteld. Ook kunt u met vragen terecht bij de Albert I leijn Servicelijn (0800-0305). Met reciamecheque toch profiteren van aanbiedingen Soms is de voorraad van een aanbieding al op, terwijl er nog klanten van willen pro fiteren. In dat geval kunt u bij de kassa een reciamecheque krijgen. waarmee u - als de voorraad tegen de normale prijs weer is aangevuld - toch dat artikel tegen de aan- biedingsprijs kunt kopen. Dit geldl niet voor de 'zolang de voorraad slrekt'-aanbie- dingen: die herkent u aan een sterrctje De Braeburn is een middelgrote appel met een intense kleurstelling, waarin steenrood, afgewisseld met een vleugje groen, overheerst. Lekker krokant op de tong als hij is, is het een goede dorstlesser die u aangenaam zal verrassen. Culinaire tips: De Braeburn kan zowel bewerkt als onbe- werkt gebruikt worden en gedraagt zich uitstekend bij koken, bakken, stoven of gril- len. Opvallend is jg%j de uitstekende staat waarin hij gebakken uit de oven komt: in deze vorm behoudt hij zijn smaak het beste. De Braeburn smaakt heerlijk als compbte (moes), of u hem nu op een traditionele manier bereidt of in de magnetron. Hij smaakt heel fris in een salade, en geeft goede resultaten als bestand- deel in een appeltaart, ook al karameliseert en kleurt hij nauwelijks. De Franse Braeburn is bij Albert Heijn ver krijgbaar tot half april in anderhalve kilo - en 6 stuks verpakking.

Allerhande | 1998 | | pagina 69