Zelf op onderzoek in 'The Big Apple' KLANTEN SERVICE GREENE J** i WAYllEi AH Vaste Klanten Fonds steeds interessanter (A \enG^ AllerHande 65 &8g Vragen over voedselallergie? Regelmatig komen bij Albert Heijn vragen binnen over voedselallergie. Onlangs werd bijvoorbeeld deze vraag gesteld: 'In verband met een allergie van mijn kind wil ik weten of de winegums van Euro Shopper koemelkeiwit bevatten.' (Het ant- woord is overigens: nee.) De afdeling Klantenservice van Albert Heijn kan zulke concrete vragen veelal direct beantvvoorden als het gaat cm producten van het Albert Heijn eigen merk. Via de Servicelijn kan echter geen ant- woord worden gegeven op vragen als 'Past dit of dat product in mijn dieet?' Voor zulke vragen kunt u zich beter wenden tot een dietist. Voor vragen over voedseloverge- voeligheid kunt u zich ook wenden tot de LIVO-informatieiijn, teleloon (070) 506 88 90 (op dins- dag tot en met vrijdag van 10.00 tot 13.00 uur). Het adres van het LIVO (l.andelijk Informatiecentrum Voedselovergevoeligheid) is: I'ostbus S5700, 250S CK Den Haag. Ook willen we wijzen op het bestaan van de Nederlandse Voedselailergie Srichting (NVAS), de patientenorganisatie voor voed selailergie en voedselintolerantie. De NVAS is gevestigd in Amers- foort en is telefonisch bereikbaar onder nummer (033) 463 50 98 (op werkdagen tussen 9.00 en 13.00 uur). Vragen aan de Servicelijn Wilt u iets weten over producten die bij Albert Heijn verkrijgbaar zijn, dan zal de bedrijfs- leiding in uw winkel met genoegen uw vragen beantwoorden. Ook kunt u met vragen terecht bij de gratis Albert Heijn Servicelijn (0800 0305). 110.000 Deelnemers en ruim 600 miljoen gulden belegd ver- mogen. Dat zijn enkele klin kende mijlpalen die het Albert Heijn Vaste Klanten Fonds vorig jaar bereikte. Nog steeds melden zich wekelijks enkele honderden nieuwe deelnemers aan, waarmee het fonds een gezonde toekomst tegemoet gaat. Deze maand ontvangen de deelnemers hun jaarover- zicht over 1997. In de vol- gende AllerHande zullen we over de resultaten berichten. Ondertussen geldt nog steeds: wie informatie wil over het Albert Heijn Vaste Klanten Fonds (of over deelname aan het fonds), kan terecht bij de informatiebalie in elke Albert Heijn-winkel. Ook kunt u bel- len met de AH Servicelijn: 0800-0305. Voor koersinforma- tie (de unit-koers) belt u koste loos: 0800-0228082. oor Air Miles- spaarders geldt een speciale aan- bieding om voordelig naar New York te vliegen. Zo kunt u met eigen ogen al het bijzonders en iekkers in deze stad gaan zien en proeven. Voor slechts 300 Air Miles en f 575,- koopt u een KLM-retour- ticket. Uw heen- en terugvlucht moeten plaatsvinden tussen 22 januari en 37 maart 7 998. U mag maximaal 30 dagen in New York verblijven. Als u de vlucht boekt, kunt u gelijk tegen een voordelig tarief een comfortabel hotel reserveren, zodat u weer energie kunt opdoen na een dag vol indruk- ken. Het Golden Tulip Hotel Lexington ligt centraal, aan de East Side van Manhattan, op de hoek van Lexington Avenue en 48th Street. De kamers in dit hotel zijn comfortabel ingericht en voorzien van airco, telefoon, tv, bad en toilet. Op basis van twee personen per kamer betaalt u 7 24,- per persoon per nacht voor een overnachting (excl. reserveringskosten). Boeken kan bij Air Miles Klantenservice van 7 5 januari t/m 7 5 februari 1998. Telefoon (023) 56 99 7 7 7, keuze 3.

Allerhande | 1998 | | pagina 65