Kuurtje voor weerbarstig haar 2000 gratis Flexo-o-Friends kwast in vioei- ende bewegingen aan op voorhoofd, neus, jukbeenderen en kin. Draai met de enkels en wiebel met blote tenen om de bloedcirculatie te stimuleren en winter- voeten tegen te gaan. Ook j een dagelijks wisselbad helpt bij koude voeten: doop de voeten beurtelings in een warm- en koudwaterbadje. Besluit met koud water, droog de voeten grondig af, masseer ze met creme en hul ze in warme sokken of sloffen. Handige hulpj es bij het opmaken Make-up Is uw huid bleek en vaal in de winter? Neem wekelijks een stoombadje om de doorbloeding te stimuleren en verlevendig uw teint met een vleugje terracotta- poeder. Deze gekleurde gezichts- poeder brengt u met een grote wordt mooi aangebrachl en gemakke- lijk verwijderd met behulp van beautytissues en wattenschijfjes. Beetje uitgesckoten met oogschaduw of mascara? Met 'n beautytiSSUC haalt u het in een oogwenk van uw gezicht. Druk zachtjes een tissue tegen uw gezicht om overtollige make-up weg te halen. Lipstick 'hapt' u crmee af voor een natuurlijk effect. Een zacht wattcnschijfje gedrenkt in reinigingsmilk is een snel en hygienisch hulpmiddel bij het verwijderen van oogschaduw, loundation en lipstick. Hierna brengt u een vleugje gezichtslotion aan op een schijtje om de huid van de laatste restjes te cntdoen, te verfrissen en de porien te sluiten. Een kleine handgreep, een dito borsteikop, een buigzame Hals en een heft in de vorm van een dino: dat zijn de kenmerken van de speciale kin dertandenborstei van Aquafresh, de Flex-o-Friend. Met de Flex-o-Friend wordt poetsen een plezierig avontuur en dat maakt het ook de ouders wat gemakkelijker. AllerHande mag er 2000 weggeven. U maakt kans op een Flex-o-Friend als u voor 7 februari 1998 een voldoende gefrankeerde brief- of ansichtkaart met uw naam en adres stuurt naar: Redactie AllerHande Actie Flex-o-Friend, Postbus 9500, 1180 EE Amstelveen. De eerste 2000 inzenders krijgen de borstel thuisbezorgd. luist in de winter heeft haar het zwaar te verduren. Centrale verwarming en vorst drogen het uit, waar- door het dof, pluizig en statisch kan warden, hen vochtherstcllend kuurtje mel VO5 Hoi Oil C ondifioner Moisturising doel dan wonderen. De Hot Oil heeft een vochlregulerende werking op haar en hoofdhuid en beschermt de haarstrucluur. Ilet haar neeml in een minuut zoveel Hot Oil op als het nodig heeft, de rest wast u er vervolgcns met shampoo uit. Het resultaat verdwijnt geleidelijk in drie tot vijf shampoobeurten.

Allerhande | 1998 | | pagina 39