Verzorgcrde piste op Gesmeerde lippen Kies een creme op vetbasis 38 i AllerHande Ware schoonheid zit van binnen, maar bij een verzorgde buitenkant' vaart iedereen wel. Tips en nieuwtjes over huid, haar en make-up. Met Blistex beschermt u uw lippen uitstekend tegen de schrale winterkou. Eike dag een dun laagje Blistex Lipconditioner houdt uw lippen zacht en soepel. Wilt u uw lippen ook een kleurtje geven, dan is Blistex Liptone handig, want daarmee krijgen uw lippen meteen een natuurlijk tintje. Blistex lippencreme geneest ruwe, gesprongen lippen. Deze creme helpt ook bij kloofjes en ruwe plekjes rond mond en neus. Aile Blistex-producten blijven lang zitten, zijn goed smeerbaar en bevatten een zonnefilter. F.en skivakantie vraagt om extra voorzorgsmaat- regclen. Yooral de huid moot goed worden beschermd en verzorgd. De gezichtshuid heefl niet alleen te kampen met vrieskou, wind en zon, maar gaat ook gebukt onder de uitdrogende working van centrale verwarming en romanti- sche haardvuren. Droge lucht onttrekt vocht aan de huid. terwijl dit vocht essentieel is voor het natuurlijke beschermlaagjc. Dat bcschermlaagjc bestaat uit lipiden (huidvetten) en hoornlaagcel- len. In de winter heeft de huid vooral behoefte aan vctten die het bcschermlaagjc met lipiden aanvullen. Cremes op vetbasis houden het vochtgehalte van de huid op pcil en compenscren het vettekort. Bijkomend voordeel van zo'n creme is dat deze niet op de huid bevriest onder extreem koude omstandigheden, in tegenstelling tot de wal luchtigerc olie-in-water substanties. Een goede keus voor de wintersport dus. Bij Albert Heijn vindt u onder andere cremes op vetbasis van Sanex, Nivea en Vaseline. Op grotc hoogte is de straling van de zon zeer intensief; bij elke stijging met honderd meter neemt de ultraviolette straling toe met ca. vier procent!

Allerhande | 1998 | | pagina 38