Uitslag kind postzegelac Albert Heijn op Inter Viskoks opgelet! -wa-frrnRr— anti-aanbakpannen De Koopjes Keuk AllerHande 11 Ondanks nauwkeurige controle is er toch een foutje geslopen in het nieuwe Vis- boek van Albert Heijn. In het recept 'gar- nalen tartelettes' op bladzijde 71 is de hoeveelheid toe te voegen boter wegge- vallen en de verdeling van de eieren wekt wat onduidelijkheid. Voor de bereiding van het deeg is 125 g boter of margarine nodig en 1 ei. De andere twee eieren klopt u los met de slagroom. In de week van 17 tot en met 22 november 1997, aan sluitend op de week waarin de jaarlijkse kinderpostze- gel verscheen, organiseerde Albert Heijn een bijzondere actie. Van 5 geselecteerde producten ging voor elk ver- kocht product een dubbeltje naar de Stichting Kinder- postzegels Nederland. Deze actie heeft 125.000,- opgeleverd. De opbrengst wordt besteed aan een aantal projecten voor kinderen met een handicap in Neder land. Bijvoorbeeld voor het aanpassen van speeltuinen, zodat kinderen met een handicap er samen met andere kinderen kunnen speien. Vanaf nu krijgt u ons op een presenteerschermpje. anaf eind oktober 1997 kunt u 00k Albert Heijn tegcnkomen op Internet. Met het adres 'www.ah.nl' koml u terecht op de wekelijks wisse- lende Home Page. Van hieruit begint er een culinaire (wereld)reis. Via de rubriek Net Vers krijgt u elke week infor- matie over een bepaald vers product, met lekkere gebruikstips. In de rubriek Kook- punt vindt u Internet-adressen van diverse door Albert Heijn geselecteerde foodsites over de hele wereld. Door de naam van de site aan te klikken komt u er automatisch terecht. In de rubriek Prikbord kunt u recepten uitwisselen met andere 'suriers'. Stuur uw lekkerste, leukste, snelste recept op via het digitale invulformulier en u vindt het een week later terug op het prikbord (alleen echte recepten worden geplaatst). In Voortaan zijn we dag en^^op Internet om u alles te vertellen over lekker eten en drinken. Dus als u trek heett kunt u zo hier en daar een 'A# aanklikken. Of met ons meereizen naar de lekkerste kooksites van de Elke week vindt u bij ons weer nieuwe verrassingen Kom dus gerust vaker langs. En aarzel niet om ons te mailen als u een 9 heeft! de rubriek Dit is Albert Heijn' kunt u een kijkje nemen in de wereld achter de winkel en komt u van alles te weten over de Albert I leijn-organisatie. Wat u verder op de site tegenkomt: actuele persberichten, een vragenrubriek en nog veel meer. De Albert Heijn-site telt honderden interessante pagina's die onmogelijk allemaal beschreven kunnen worden. Ga dus achter uw computer zitten, type het adres in en surf door de boeiende wereld van Albert Heijn. Deze maand in de Koopjes Keu- ken: een set van twee koekenpan- nen met anti-aanbaklaag. Normaal betaalt u 19,95, deze maand slechts 15,95. Deze gebruiksvriendeiijke koekenpan- nen hebben aan de binnenzijde een drievoudige anti-aanbak laag.De buitenzijde is voorzien van een anti-kleeflaag. De steel heeft een ergonomische, zwarte kunststof greep. De diameter is respectievelijk 24 en 20 cm. De pannen zijn vaatwasmachinebestendig en geschikt voor gas en elektra. Ze zien beslist een lang culinair leven tegemoet als u de volgende gebruiksregels in acht neemt: Was ze voor het gebruik even af en vet ze licht in met 'n paar druppels slaolie. Vermijd oververhitting en laat de pan nooit leeg op het vuur staan. Roer met houten of kunststof hulpmid- delen. Zo voorkomt u krassen in de anti-aanbaklaag. Vanzelfsprekend is snijden in de pan 00k niet verstandig. Reinig de pannen met een zachte spons of afwasmiddel (geen staalwol of andere schuurmiddelen). Vet het duo telkens als het uit de vaat- wasmachine komt in met een paar drup pels slaolie.

Allerhande | 1998 | | pagina 11