Even onthaasten ...met robijnrode Brand Sylvester Exclusief bij Albert Heijn ADVERTORIAL Weldadige rust. Bij een goed boek, mooie muziek, een spannende video of een onge- dwongen gezelschapspel in huiselijke kring geeft een glas Brand Sylvester sfeer, ont- spanning, kalmte. Dat heeft u nodig. Zeker nu de dagen kort zijn. Voor Sinterklaas, voor kerst, voor de jaarwisseling moet er nog van alles gebeuren om bet jaar succesvol af te sluiten. En bet nieuwe jaar verdient een bliksemstart. Gelukkig geven de lange avonden volop gelegenbeid om sfeervol te onthaasten. ]e komt tot rust met een glas robijnrood eindejaarsbier. Brand brouwer van bijzondere bieren Brand is een van de eerste Nederlandse brouwers die een assorti- ment met meet dan alleen pilsener op de markt introduceerde. Het succesverhaal van de speciaalbieren begon in 1949 met Brand Imperator, een genietbier met een krachtig karakter. Naast Brand Pilsener en Oud Bruin brouwt Brand nog een speciaalbier: Brand UP. UP staat voor Urtype Pilsener en is een speciaal type pilsener met een vorstelijke hopbitterheid, zowel UP als Impera tor zijn het hele jaar verkrijgbaar. En dan zijn er natuurlijk de seizoensbieren! Meibock in het voorjaar, Brand Dubbelbock in de herfst, en het jaar wordt traditioneel afgesloten met Brand Sylvester. Stuk voor stuk bieren met een ei- gen herkenbare smaak. De maand van St Sylvester Brand's krachtige eindejaarsbier, is naar St Sylvester genoemd. Toen deze kleurrijke figuur in het jaar 314 paus werd, werden de christenen in Rome meedogenloos vervolgd. Daar kwam verandering in toen Sylvester Keizer Constantijn op wonderbaarlijke wijze van melaatsheid genas door hem te do- pen. De legendarische paus stierf op 31 december van het jaar 333. Sindsdien wordt op Oudjaar het feest van St Sylvester gevierd en is december de Sylvester-maand. Brand Sylvester is verkrijgbaar in een smaakvolle cadeauverpak- king van vier flesjes met een ori- ginele Sylvester-bokaal. Boven- dien heeft Brand voor de echte genieter Sylvester-bier gebotteld in een grote mooie fles (75 cl.) met een feeste- lijke sluiting. Brand Sylvester wordt maar een keer per jaar ge- brouwen en is nu, zo lang de voorraad strekt, te koop bij uw Albert Heijn. Hartverwarmend Sylvester-bier I Met de introductie van Brand Sylvester in 1 de Brand Bierbrouwerij de legende nieuw leven ingeblazen Brand Sylvester is een hartverwarmend bier. Heerlijk om op lan ge winteravonden tot rust te komen. Een eerlijk bier, met aroma's van fruit en zoete kruiden, maar uitsluitend gebrouwen van gerstemout, hop en bronwa- ter zonder enige andere toevoe- ging. Dat wordt genieten deze win ter. Het leven is vurrukkulluk! heeft

Allerhande | 1997 | | pagina 73