dat vindt iedereen lekker Klassieke groentes bij rol lades goudgele wijn Feestelijke Blanke rollades AllerHande Cranberry Roomsaus Roll ade met mosterdsaus: WIJNSUGGESTIE: 5 »w« Bij rollades passen mooie klassieke groenteschotels zoals spruitjes met walnoten of haricot verts met een klontje boter en grofgehakte hazel- noten. Albert Heijn heeft ook mini- bloemkool, samen verpakt met een Romanesco (ziet er uit als bloemkool en smaakt als broccoli) in het assorti- ment. Kort gekookt (ca. 5 a 7 minu- ten) en opgediend met bljvoorbeeld wat gesmolten boter en een mespuntje nootmuskaat een feestelijk stel. Een romige, voile witte wijn vormt de lekkerste combinatie met het malse, blanke vlees van zowel de varkens- filetrollade als de kalkoenrollade (biz. 23). Dat kunnen de Chileense Undurraga Chardonnay Reserva (3), de Californische Ruby Speciaal voor it en exclusief veer Albert Heijn hecft Mona een verrukkclijke saus gemaakl die een perfecte begelcider vormt voor o.o. wildrollade. De saus is bereid met crime frafche, waardoor hij lekker romig smaakt en hecft een friszoct tintjc door de toevoeging van een vleugje sinaasappel. Natuurlijk zijn preiselberen (ofwel cranberry'shet hoofdingredient en het pittige accent komt van de rode pepertjes. Al met al, een heerlijke saus, die behalve bij wildrollade ook prima combineert met gevogelte en andere soorten gebakken of gegrild vlees. Hill Chardonnay (3) of de Australische Lindemans Cawarra Colombard-Char donnay (3) zijn. Drinkt u liever rood? Een fruitige Bourgogne zoals Eaboure- Roi Cote de Beaune Villages (2) doet 't ook perfect.

Allerhande | 1997 | | pagina 21