De fascinerende wereldkeuken van New York Snelle, slimme supersnacks Zo snoepen de Yankees The history of cola Nummer 1 1998 ligt vanaf 15 januari in uw Albert Heijn winkel China Town Greenwich Village S0H0 and Little Italy Sandwiches, hotdogs en burgers AllerHande Colofon AllerHande verschijnt twaalf keer per jaar. Gratis verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Met medewerking van: Anja Astapova, Mirjam Bakker, Linda Bellaar Spruyt. Hilda de Boer, Silena Boersma, Henk Brandsen, Janine van Dijk, Annelene van Eindhoven, Lotti Elfferich, Kea Engbers, Cyn Ferdinandus, Sean Fitzpatrick, Rik van der Heiden, Sabrina Hesseis, Herman Heuvink, Clara ten Houte de Lange, Frans Koene, Marjolein Koolhof, Janny van der Lee, Raya Lichansky, Rob Ligthart, Manfred Meeuwig, Annelies Morris, Bob Mulder, Bart Nieuwenhuijs, Ingmar Niezen, Jan Willem Papo, Gijsbert Raadgever, Jan-Willem van Riel, Roon van Santen, Nel Stap, Mary Stottelaar, Otto Straatman, Carel Verduin, Willemien Verkerk, Joost Visser, Daan Wormsbecher Druk: Roto Smeets Etten, Etten-Leur 1997 Media Partners Niets van deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder vooraf- gaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Albert Heijn noch Media Partners kun- nen aansprakelijk gesteld worden voor eventuele zet- of drukfouten. Uitgever: Albert Heijn bv, Zaandam Bladmanager: Rene Repko Redactiecoordinatie: Annet Bouman Advertentiecoordinatie: Wim Groot Assistentie en abonnementen: Marja van't Veer Redactionele realisatie: Media Partners, Amstelveen Hoofdredacteur: Reijer Blankenspoor Art Director: Ger Schoolenaar Chefredacteur: Mieke van Laarhoven Redacteur: Rob van Erp, Tanja Zetzema Vormgever: Ching Overbeek-Lee Redactieassistente: Petra Waaijer Accountmanager: Vibeke Duyff Technische coordinate: Karl van der Vlies Brownies, fudge, muffins, pretzels; om zelf te maken of kant-en-klaar

Allerhande | 1997 | | pagina 137