baobab zn'kt-. B"m^ <m Met twee streepjescodes is uw inzending compleet U plakt twee streepjescodes van Perla Gourmet op een briefkaart, u vult uw naam en adres en telefoonnummer in en stuurt uw inzending naar Marvelo, o.v.v. 'Perla Gourmet-wedstrijd', Hoofdtocht 3,1507 CJ Zaandam. Verstuur uw inzending uiterliik on 15 ianuari 1998. (Medewerkers van Albert Heijn en Marvelo zijn uitgesloten van deelname en over de uitslag kan niet worden gecorrespon- deerd. Winnaars ontvangen schriftelijk bericht.) We wensen u veel plezier met de wedstrijd onder het genot van een heerlijk kopje Perla Gourmet hotelreis van 23 dagen naar Java, Sumatra en Bali, die naast de bekende hoogtepunten ook het niet-toeristische Indonesib laat zien. De reis omvat ook diverse wandeiingen door de jungle, berggebieden, canyons en langs afgelegen dorpen. Een hotelreis van 23 dagen naar Mexico en Guatemala ook wel de Ruta Maya genoemd. De reis voert u naar Guatemala en het Mexlcaanse schiereiland Yucatbn waar de Maya-cultuurtot grote bloei kwam. Wandeltochten door de natuur, een boottocht door de jungle, bezoeken aan Indiaanse dorpjes en kleurrijke markten maken de reis tot een onvergetelljke belevenis. Een safarireis van 23 dagen naar Kenya en Tanzania. Een echte kampeersafari per expeditietruck, db manier om het echte Afrika te zien en toeris- ten te mijden. Onderweg is veel wild te zien. En er zijn bezoeken gepland aan hetVictoriameer; het Serengeti- en Ngorongoro park en aan de nomaden in de semi-woestijn van Noord-Kenya. De reizen worden verzorgd door Bao bab Reizen, een organisator van avontuurlij- ke rond- en wandelreizen in alle wereldde- len. De aanpak van Baobab Reizen garan- deert een indringende kennismaking met het onbekende en het ongewone: typisch lokale hotelletjes en logementen, ongebaande wegen en lokale middelen van vervoer maken dat u echt contact krijgt met de lokale bevolking en hun manier van leven, zonder dat u de bekende hoogtepunten zult missen. Van de winnaars vragen we wel een kleine tegenpresta- tie: een reisverslag met foto's om in AllerHande te kunnen publi- ceren. Maar na zb'n avontuur zal u dat weinig moeite kosten. Reizen [020-6275129)

Allerhande | 1997 | | pagina 123