mm Als u net zo'n reiziger bent als onze koffie-inkopers, moet u even meedoen. advertentie mm Mi Om u te laten genieten van iets bijzonders, reizen onze kof fie-inkopers de halve wereld af. Nu is t misschien uw beurt om op reis te gaan. U hebt kans om een van de drie avontuurlljke, wekenlange reizen te winnen naar Indonesie, Zuid-Amerika of Afrika. Kans dus om de bijzondere landen dchter onze koffie te ontdekken. Maar laten we die ontdekkingen dicht blj huis beginnen. In onze winkel, bij Peria Gourmet Koffie waarbij t nu eens niet om de melange gaat maar juist om de zuivere kof- fie-origines. Pure koffie dus, gemaakt van ebn bonensoort uit ebn koffleland. Zulke bijzon dere koffie nodigt uit om met voile aandacht de verschlllen en nuances te proeven, net zoals u dat bijvoorbeeid met wijn doet Perla Gourmet Kenya massai wordt geoogst op de hellingen van de Kilimanjaro in Afrika. Deze koffie is fris, rins en vol van smaak Heerlijk als afsluiting van een diner. Perla Gourmet Guatemala Antigua komt uit Midden-Amerika. Heerlijk soepel, geurig en rins. Lekker als ontbijt- en avondkoffie. Perla Gourmet Java Gunung Blau is een bijzondere koffie die groeit op een vuikanisch plateau. Pittige koffie met een vol aroma. Voortreffelljk om een diner mee af te ronden. Perla Gourmet Brasil Santos is juist uitgesproken mild. Een geurige, verfijnde koffie voor elk moment van de dag. Perla Gourmet Colombia Supremo is een uitstekende Colombiaanse Arabica-koffie, maar dan ontdaan van cafei'ne. Perla Gourmet Milano Espresso is ideaal voor echt Italiaanse espresso of cappuccino. De feestdagen zijn een ultgeiezen moment om de bijzondere Perla Gourmet koffies te serveren. En de spannende Perla Gourmet-wedstrljd Is een reden temeer om ze beterte leren kennen. Om de verschillende smaken even uit te kunnen proberen hebben we een 50 grams-pakje voor u ontwikkeld van de koffie uit Kenya, Guatemala, Java en Brasil. Doe mee en reis onze koffie achterna. Zo gaat de wedstrijd in z'n werk. We vraeen u om in hoosuit 25 woorden uw favoriete koffiemoment te beschrijven. Het mag een gedichtje zijn, een kort verhaaltje, een mijmering, een uitroep of een slagzin. Als't maar - met twee bijgeplakte streepjescodes van Peria Gourmet - op een briefkaart past Een deskundige jury selecteert de drie origineelste inzendingen. Deze worden beloond met edn van de drie bijzondere reizen voor 2 personen. Een Een spannende wedstrijd van AH Peria koffie en Baobab Reizen: ontdek Perla Gourmet en reis onze koffie achterna. --Jr y

Allerhande | 1997 | | pagina 122