Doe mee en win een 'zelfdenkende' combi-magnetron van Whirlpool! In deze Oven-Quiz kunt u uw culinaire kennis testen met negen pittige vragen die alles met eten en soms ook met de magnetron oven te maken hebben. Zoek de goede antwoorden en u krijgt een woord van tien letters. De eerste letter krijgt u van ons cadeau. Wat kunt u winnen? De AllerHande Oven-Quiz Een superhoofdprijs: De 'zelfdenkende' combi- magnetron van Whirlpool Deze combimagnetron (winkelwaarde 1.399,-) is computer-en-kok-in-een en combineert bedieningsge- mak met perfecte resultaten. Alles gaat automatisch: ontdooien, opwarmen, bakken, grillen, koken en cris- pen (om de bodem van bijvoorbeeld quiche, pizza of een stuk vlees krokant bruin te maken). Sensoren meten en registreren gewicht, kookpunt en gaarheid van de oveninhoud. Deze magnetron uit de Talent- serie van Whirlpool beschikt over een golfverdelings- systeem dat temperatuur- of gaarheidverschillen voorkomt en waardoor schalen in alle vormen te gebruiken zijn. Een aanwinst voor elke keuken. Tien hoofdprijzen: Gourmandissimo kinderoven Wat is er spannender dan zelf kokkerellen? Zelf koek- jes en cakejes bakken. kleurige glazuurtjes aanbren- gen of geurige pizza'tjes bakken? Met de Gourmandissimo Oven van Hasbro (winkelwaarde 169,95) kan het. Deze oven is absoluut veilig van- wege een transformator die de stroomtoevoer regelt en het sluitmechaniek dat zorgt dat de oven niet open kan als de inhoud warm is. Bij de oven zit een kook- boek, diverse zakjes kant-en-klaarmix en bakgerei. De Gourmandissimo Oven werd genomineerd voor Speelgoed van het Jaar in de categorie Creatief en Hobby. 98 AllerHande Dertig extra prijzen Braun MultiMix quattro Deze veelzijdige en krachtige staafmixercombinatie (winkelwaarde 149,-) is door z'n gemakkelijk te ver- wisselen hulpstukken vier apparaten in een: garde- mixer (voor slagroom), deeghaakmixer (voor zwaar beslag en deeg), staaftnixer (voor sauzen, soepen en babyvoeding) en hakmolen (voor uien en kruiden). De staafmixer is van roestvrijstaal. Het apparaat, met een krachtige 350 Watt motor die drie snelheden en een pulsestand biedt, wordt geleverd inclusief een maat-/mengbeker en een wandhouder. Zo doet u mee Zoek het juiste antwoord bij de negen vragen. Als u alle vragen juist hebt beantwoord, vormen de letters achter de S, die u van ons cadeau krijgt, een hulp- middel voor het bereiden van gerechten in de oven. 2 3 4 5 6 7 8 9 Schrijf deze oplossing op een voldoende gefrankeerde brief- of ansichtkaart (geen brieven!) en stuur deze voor 4 december 1997 naar: AllerHande Oven-actie, Postbus 9400,1180 MKAmstelveen. De prijzen worden onder de goede inzenders verloot. Medewerkers van Albert Heijn en Media Partners zijn uitgesloten van deelname. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De winnaars krijgen thuis bericht

Allerhande | 1997 | | pagina 98