verlanglijstje voor uw A Voor elke keukenprins(es) Een leuk cadeautje van Sinterklaas is een van de kookboeken van Albert Heijn. Nieuw is het schitterende AH Viskookboek 19,95) met 80 smakelijke recepten. Het boek ligt rond 20 november in de winkel. A Wijnzak Een wijnliefhebber zal een fles wijn in zo'n mooie wijnzak waarderen. U maakt hem van wit kaasdoek met een stuk grof touw rond de hals. Helemaal compleet wordt het met een zelfgemaakt etiket op de fles. Mild, pittig, fruitig of geurig.... Voor iedere smaak kan Sint bij Albert Heijn een passende AH koffie of AH thee vinden. Het wordt pas echt een leuk presentje met een mooi AH porseleinen kopje of een leuke mok erbij. M Best biertje Een schuimend biertje op zijn tijd, daar geniet ook Piet van. Albert Heijn heeft een scala aan biersoorten, die samengesteld een leuk geschenk vormen voor iedere bierdrinker. Piet weet van inpakken Mooi pakpapier, doosjes, strikken en linten maken ieder pakje extra feestelijk. Dit mooie gekleurde pakpapier helpt u al een eind op weg. 1,95) Een mes van topkwaliteit Sint verblijdt elke kok met een schitterend mes.of keukenschaar van Zwilling. Bij aankoop van vlees, wild en gevogelte bij Albert Heijn krijgt u spaarzegels (mespuntjes). Een voile spaarkaart met tien zegels geeft recht op 10,- korting. De messen, de schaar en het bijbehorende messenblok kunt u per stuk sparen. De actie geldt t/m 31 december 1997 Voor alle AH-producten geldt: zolang de voorraad strekt. AllerHande 95

Allerhande | 1997 | | pagina 95