Eigentijds vis-eetboek Meer dan een traditioneel kookboek Met vis kun je zo veel maken dat een eetboek (ja, geen kook-, maar een eetboek) niet mag ontbreken. Albert Heijn komt met een serie nieuwe eetboeken en 'Vis' bijt't spits af. Eerste in reeks kookboeken 'nieuwe stijl' 'Vis' is het eerste deel in een reeks eigentijdse eet boeken van Albert Heijn. Een eetboek? Ja, een eet boek. Een eetboek is een kookboek dat meer biedt dan recepten. Het blinkt uit door een origineie aanpak, een nieuwe invalshoek en welkome aanvullingen op de maaltijd sec. Zoals in het geval van 'Vis'; de hoofdstukindeling is gebaseerd op de bereidings- tijd. Zo kan iedereen gemak- kelijk iets uitzoeken wat in een bepaalde tijd te maken is. Reuze praktisch. Het boek biedt hoofdstukken met respectieveiijk amuses en borrelhapjes, voor-, lunch- en buffetgerechten, soepen, hoofdgerechten en boters, sauzen en salsa's. De hoofdgerechten zijn veelai voorzien van smakelijke bij- gerechten of garnituren. Behalve op bereidingstijd zijn de recepten ook gesor- teerd op soort (verse) vis, schaal- en schelpdieren, ge- rookte vis en visconserven. In totaal staan er in 'Vis' tachtig recepten voor elk moment, bijvoorbeeld sneile voor door de week en uitge- breidere voor in't weekend. Zowel de origineie recepten als de opvallende rol van de fotografie zullen u verras- sen. Het boek bevat ook enkele recepten van Imko Binnerts, Nederlands bekendste chef-kok op het gebied van vis (van restau rant Imko's in IJmuiden). Alle recepten in 'Vis' zijn voorzien van dbn of meer wijnsuggesties die aansluiten bij het Wijninformatiesys- teem van Albert Heijn. Het boek 'Vis' is verkrijg- baar bij iedere Albert Heijn- winkel, zolang de voorraad strekt. Omvang: 96 pagina's. Prijs: 19,95. AllerHande 89

Allerhande | 1997 | | pagina 89