Jotlg geleerd, Olid gedaan 4 Winterweerstand voor de huid Altijd een aftershave AllerHande Beauty Verzorging van tanden en kiezen Help je lichaam een handje Droog^f nat scheren in et uitgebreide pakket mondverzorgingspro- ducten bij Albert Heijn biedt jong en oud al wat nodig is voor goede mondverzorging. Van tandenborstels (waar- JLg mee goede gebitsverzorging toch begint) tot frisse fluor- tandpasta's en medicinale pasta's. Heeft u last van bloe- dend tandvlees, gebruik dan een medicinale tandpasta, die gevoelige tanden en tandhalzen beschermt. Nieuw is een tandpasta spe- ciaal voor de elektrische tandenborstel, met een hoger fluoridegehalte voor de kleine kop. Jonge poetser- tjes vinden zowel tandpas- ta's met een aangepast fluoridegehalte als Disney- tandenborsteltj es Bij Albert Heijn vindt u pro- ducten van: Aquafresh, Prodent, AH, Sensodyne, Parodontax, Zendium en Euro Shopper. Een droge, gei'rriteerde huid die trekt en kriebelt, herkent u het? Dagelijks baden en douchen en uitdrogende factoren van buitenaf, zoals weer, wind en ijzige kou, zijn een aanslag op de natuurlijke beschermlaag van de huid die bestaat uit huidvetten en talg. Als u uw huid zacht en soepel wilt hou- den, is het dagelijks gebruik van een bodymilk geen overbodige luxe. Albert Heijn heeft bodymilks te kust en te keur, voor alle huid- typen. Nieuw zijn lichaamsverzor- gingsproducten die de huid niet alleen verzorgen, maar ook verste- vigen. Er zijn licht geparfumeerde en neutrale bodymilks. Sommige geven een fijne, subtiele geur af die voldoende is. Maar de meeste kunt u gerust in combinatie met uw favoriete eau de toilette of parfum gebruiken. Breng bodymilk rijkelijk aan en vergeet de dunne en kwets- bare huid van hals en decollete niet. Gedeeltes van de huid die extreem droog zijn (ellebogen, onderbenen, voeten), verzorgt u intensief met rijke bodycremes. U vindt deze huidverzorgingsproducten onder meer van de merken: AH Sanex, Vaseline Intensive Care, Purol, Nivea en Euro Shopper. De mannenhuid is niet alleen dik- ker dan die van vrouwen, ze bevat ook meer talg en heeft grovere porien. Toch moet ook deze huid met zorg worden omringd. Ook is de huid van mannen vaak wat vochtarm, gevoelig en geirriteerd. Wilt u uw huid (of de huid van uw partner) zacht en gaaf hou- den, gebruik dan een van de aftershaves die bij Albert Heijn te koop zijn. Aftershave lotion verfrist de huid, rei- nigt en sluit de porien. Geurende after shaves zijn niet alleen prettig in het gebruik, ze zijn ook leuk om cadeau te geven of te ontvangen! Aftershave en aftershaveproducten vindt u bij Albert Heijn onder meer van: Amando, Gillette, Nivea, Denim en Axe. AllerHande 75

Allerhande | 1997 | | pagina 75