Een persoonlijk kopje koffie A Sandwichsalades Nieuw van de bakker van Albert Heijn... i e uws In handige houder O, kom er eens proeven Supersnel en gemakkelijk lleenstaande koffieliefheb- bers zullen er dubbel blij mee zijn: Coffee for One. Elk kopje vers met Douwe Egberts koffie om alleen van te genie- ten, in vier variaties: Aroma Rood Mildcafe, Excel lent en Decafe Hoe het werkt? In een speciale filter- houder gaat het eenpersoons- filterrondje met koffie van uw smaak. De houder zet u op een kop en u giet er kokend water op. Het dekseltje gaat op de houder en u laat de koffie doorlopen. In weinig tijd uw eigen verse kopje koffie met desgewenst telkens een andere variant. Per smaak tien rondjes in een verpakking 3,34. Een probeerset met een blauwe of oranje filterhouder en twee koffierondjes Aroma Rood kost/ 1,99 Een goed idee van Johma dat nog smaakt ook: Sandwich Salades, twee per verpak king. Met deze salades kunt u een sandwich prachtig aankleden. De ene verpakking biedt de smaken kip/kerrie en ei, de andere de smaken tonijn en zalm. De Sandwich Salade kip/kerrie (met knolselderij en appel) is een frisfruitige combinatie van zoet met hartig. De Sandwich Salade ei bevat een romige saus met tuinkruiden, veel ei, appel en knol selderij. De Sandwich Salade tonijn is fris- zoet, mede door de gesnipperde augurk en de zalmvariant bevat zalm, aardappel en appel in een zacht gekruide saus. johma Sandwich Salades is verpakt per twee cups van 65 gram, 2,99 De roomboter gevulde speculaaskoek If 1,29) en de roomboter gevulde spe- culaas (f 3,99) zijn beide bereid met 100% amandelspijs en rijkelijk bestrooid met amandelschaafsel: een onweerstaanbare sint- lekkernij. De roomboter amandelstaaf (f 4,99) is bereid met 100% amandelspijs en dus van echte banketbakkerskwaliteit. Als u de staaf ca. 5 minuten op 200 °C of gasovenstand 4 ver- warmt, krijgt het 'sinterklaasgebak' een lek- ker knapperige korst. Het krokante roomboter speculaastaartje If 6,95) bevat een Oudhollandse kruiden- melange. Het taartje van 400 gram is gevuld met 100% amandelspijs en smaakt perfect bij zowel koffie als thee. Ovenverse, volgens ambachtelijke recep tuur samengestelde pepemoten uit eigen bakkerij if 1,39 per 100 gr). Zwarte-Piettaart, een ware traktatie, gevuld met twee lagen slagroom, chocolade en vanille. Een gezicht van choco lade en een muts van gekleurd suikerstrooisel, compleet met een choco- ladeveer. En oogjes en een mond van marsepein en een biggareau als neus maken de Zwarte-Piettaart helemaal af(f 8,95). 6 AllerHande

Allerhande | 1997 | | pagina 6