natuurlijketeint nieuw middel Voor een f Shampoo, deodorant Extra comfortabel Gerenommeerd merk, en AllerHande N ieuws Tabletten, poeder en spoelglans Dr/'e drogisterij-noviteiten Nieuw soort make-up Nieuw maandverband u kopen in de vorm van tabletten (25 stuks voor 8,99), compact poeder (1 kg fles voor 12,49,1 kg navul- verpakking voor 11,49) en als glansspoelmiddel (50 ml voor 5,69). vijftig procent nieer bio- logisch actieve restver- wijderaars dan enig ander vaatwasmiddel en is speciaal ontwik- keld voor de verwijde- ring van hardnekkige, aangekoekte etensres- ten. Een oud en ver- trouwd merk met een nieuw middel verdient een nieuw uiterlijk. Dreft Multi Active kunt Sommige vaatwasmidde- len hebben nog weleens wat moeite met bijvoorbeeld kaas-, aardappel of lasagne- resten. Terwijl het toch de bedoeling van zo'n vaatwas- ser is dat deze alles aankan. Dreft Multi-Active bevat V imply Powder Foundation J van Cover Girl camou- fleert als vloeibare make-up en zorgt voor een mooie, gave huid met een naturel- look. In dit product zijn twee poeders gecombi- neerd; ultra-fijne, reflecte- rende poeder en wat gro- vere poeder, vergelijkbaar met de camouflerende ingredienten van vloeibare make-up. Emolienten zor- gen voor een aangenaam gebruik en een zijdezachte huid. Cover Girl Simply Powder Foundation is snel en eenvoudig aan te bren- gen en voelt licht en luch- tig aan. Het is olievrij, hypoallergeen, verstopt de porien niet, is dermatolo- gisch getest en geschikt voor alle huidtypes. Het product, verkrijgbaar in de kleuren Simply Natural en Simply Ivory, zit in een grijs gespikkeld doosje, met een sponsje en een spiegeltje, 17,95. Bubble Joe kids-shampoo 4,99) van Schwarz kopf is een perfecte sham poo voor kinderen. De shampoo is er in twee geu- ren, aardbeien en cola. Kin deren vinden dat prachtig natuurlijk. Voor ouders zijn andere dingen belangrijk, zoals dat de shampoo niet klit, niet prikt in de ogen, speciaal geschikt is voor tere kinderharen en voor de gevoelige hoofdhuid. Sensodyne Verzorgend mondwater is speciaal ont- wikkeld voor gevoelige tan- den. Het bevat kaliumchloride, net als Sen sodyne F tandpasta. Het antibacterieel ingredient tri- closan helpt tandvleespro- blemen te voorkomen. Net als gewoon mondwater bestrijdt Sensodyne Verzor gend mondwater plaque, helpt het caries voorkomen en verfrist het de mond. Bij aankoop van dit product kunt u 2,50 via bank of giro retour ontvangen. Een deospray met trendy parfumerin- gen voor elke jonge vrouw... dat is Impulse. Albert Heijn ver- koopt deze deospray in vijf opvallende geurvarianten. I.D., Mascerade, Vanilla Kis ses, Mille Fleurs en 02 5,99). Kotex is geen onbekende op de maandver- bandmarkt. Dit gerenommeerde merk komt nu met een extra comfortabel maandver band. Dat komt door het zachte boven- laagje. Het nieuwe Kotex-product laat het menstruatievocht diep in het maandverband ver- dwijnen om het vervolgens in de onderste laag in de lengterichting te verspreiden en 'op te sluiten'. Het product is dermatologisch getest, huidvriendelijk en te koop in maxi (normale dikte, f 4,99 en ultradun, met en zonder vleugels, in normale en extra lengte 4,99 AllerHande 13

Allerhande | 1997 | | pagina 13